Analityk TNT oraz były zawodnik, Kenny Smith, odpowiedział na kilka pytań w New York Post. Wypowiedział się m.in na temat powrotu ligi, a nawet kto według niego może wygrać mistrzostwo.Sezon NBA wraca 31 lipca i będzie rozgrywany w Orlando. Wszyscy podkreślają, że jeszcze wiele pracy, zanim wszystko będzie gotowe na wznowienie sezonu. Smith ma tego świadomość, lecz podkreśla też, jak ważny jest sport w Stanach Zjednoczonych.

Powrót NBA jest bardzo potrzebny. Koszykówka od zawsze była kojarzona ze Stanami, a sam sport to też ogromny biznes. Myślę, że wszystko fajnie się ułoży. To będzie coś nowego, coś bardzo wyjątkowego – podkreśla Smith.

Wraz z całą wyjątkową sytuacją liga musiała zmienić nieco format rozgrywek, by wszystko umożliwiło dokończenie sezonu zasadniczego i przejście do play-off. Niestety mecze będą rozgrywane bez publiczności.

90 procent czasu grasz bez fanów poprzez treningi. Wszyscy zawodnicy będą świadomi tego, że będzie ich oglądało mnóstwo osób. Świat będzie na nich patrzył. To będą niezwykle zacięte mecze – stwierdził Smith.

Kenny Smith zapytany o to, kto jest faworytem do mistrzostwa, nie wskazał od razu kto to będzie, lecz wytypował ostatecznie jedną drużynę.

Szczerze to muszę zobaczyć tych zawodników. Nie mam pojęcia, co jeśli Anthony Davis przyjdzie 100 funtów cięższy? Po prostu muszę zobaczyć ich w akcji po kwarantannie. Jeśli sytuacja będzie wyglądać tak jak w marcu, powiedziałbym, że Bucks są faworytami – podsumował analityk TNT.


Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
MJ=kapo
MJ=kapo
9 czerwca 2020 20:54

LAL mistrzami. Wielki Lbj zdobędzie w takim wieku mistrza i nikogo nie sprzeda.A jak nie zdobędzie to w sumie chłop miał czas się przyzwyczaić do przegranych finałów.

pan egiryk
pan egiryk
11 czerwca 2020 12:08
Odpowiedz  MJ=kapo

Robert Parish zdobył mistrzostwo w wieku 43 lat.