Istnieje bardzo duża szansa, że Portland Trail Blazers dokonają kilku wymian jeszcze przed trade deadline. Organizacja z Oregonu chce nadal przebudowywać swoją rotację. Władze klubu nie mają nic przeciwko temu, aby drużynę opuścił zawodnik, który trafił do nich latem 2023 roku.

Do tej pory plotki, które pojawiały się odnośnie Portland Trail Blazers, dotyczyły przede wszystkim Jeramiego Granta i Malcolma Brogdona. Według nowych informacji, które podał Chris Haynes, organizacja z Oregonu jest jednak otwarta także na transfer pozyskanego latem z Boston Celtics Roberta Williamsa III.

– Są zespoły, które poważnie interesują się pozyskaniem Roberta Williamsa III. Wiem, że podkoszowy nie zagra już w tym sezonie, mimo to budzi spore zainteresowanie. Zespoły uważają, że mogą go pozyskać bardzo małym kosztem i są w stanie podjąć ryzyko oraz dać mu odpowiedni czas potrzebny na rehabilitację. Drużyny te wierzą, że będzie jeszcze grał tak jak w najlepszych momentach, gdy reprezentował barwy Celtics. Blazers nie widzą miejsca u siebie dla Williamsa III i są bardzo otwarci na podjęcie rozmów z zainteresowanymi organizacjami – oznajmił dziennikarz B/R.

Robert Willams III rozegrał w tym sezonie zaledwie sześć meczów dla Portland Trail Blazers, po czym zerwał więzadło w kolanie. Wartość centra na rynku jest obecnie niska, ponieważ potwierdza się po raz kolejny, że ma on duże problemy zdrowotne i jest to kolejny już sezon, w którym opuszcza bardzo dużą liczbę spotkań.

W ciągu ostatnich dwóch sezonów Williams III rozegrał w sumie zaledwie 41 meczów i pomimo że uważany jest za bardzo dobrego obrońcę, przejęcie jego sporego kontraktu jest bardzo dużym ryzykiem. Nie wiadomo kiedy dokładnie powróci on do gry w przyszłym sezonie oraz czy ponownie nie będzie miał problemów z kolanami, które doskwierają mu w zasadzie każdego roku.

Wspieraj PROBASKET

 • Robiąc zakupy wybierz oficjalny sklep Nike
 • Albo SK STORE, czyli dawny Sklep Koszykarza
 • Planujesz zakup NBA League Pass? Wybierz nasz link
 • Zarejestruj się i znajdź świetne promocje w sklepie Lounge by Zalando
 • Ogromne wyprzedaże znajdziesz też w sklepie HalfPrice
 • Zobacz czy oficjalny sklep New Balance nie będzie miał dla Ciebie dobrej oferty
 • Jadąc na wakacje sprawdź ofertę polskich linii lotniczych LOT
 • Lub znajdź hotel za połowę ceny dzięki wyszukiwarce Triverna

 • Subscribe
  Powiadom o
  guest
  4 komentarzy
  najstarszy
  najnowszy oceniany
  Inline Feedbacks
  View all comments