To w przypadku Patricka Beverleya klasyka gatunku. Zawodnik Los Angeles Clippers uchodzi za jednego z najbardziej irytujących zawodników w lidze. Podczas meczu numer trzy pomiędzy ekipą z LA i Dallas Mavericks wdał się w przepychankę z gwiazdą rywala – Luką Donciciem. 

W trzecim meczu serii pomiędzy drużynami z Dallas i Los Angeles, graczom z LA udało się nawiązać kontakt. Mimo tego, że przegrywali już w pierwszej kwarcie różnicą 19 punktów, wrócili do gry za sprawą dobrej formy Paula George’a oraz Kawhiego Leonarda. Kluczowe zadanie miał do wykonania Patrick Beverley. Gracz, który jest szczególnie nielubiany przez swoich przeciwników, tym razem wyprowadził z równowagi Lukę Doncicia

Wydarzenie miało miejsce już w pierwszej kwarcie spotkania. Bev sprowokował Słoweńca i w efekcie obaj gracze otrzymali przewinienia techniczne. Luka odchodził w stronę swojej ławki rezerwowych wyraźnie uśmiechnięty, lecz do końca spotkania musiał uważać, bowiem drugi “dach” oznaczałby, że lider Mavs musi opuścić parkiet. Niewykluczone, że podobne sceny będziemy oglądać w kolejnych meczach. Clippers poczuli krew i spróbują doprowadzić do remisu. 


Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments