Charles Barkley słynie z niewyparzonego języka. Tym razem ekspert telewizji TNT postanowił powiedzieć, co myśli na temat Draymonda Greena… na żywo w telewizji.


Chuck ma najwyraźniej duży problem z tym, jak na parkiecie zachowuje się jedna z gwiazd Golden State Warriors – Draymond Green. Skrzydłowy w drugim meczu przeciwko New Orleans Pelicans zaliczył znakomity występ, wspierając swoją drużynę po obu stronach parkietu. Jednak dla Draya mecz bez zaczepek i trash-talkingu to mecz stracony. Poprzedniej nocy wdał się w wymianę zdań m.in. z Rajonem Rondo. Charles Barkley nie był zachwycony zachowanie gracza Warriors i stwierdził, że z miłą chęcią uderzyłby go w twarz.

Gdy Chuck zaczyna mówić coś takiego to po prostu zostaw go w spokoju – spuentował Shaquille O’Neal. Kenny Smith dopytywał Barkleya skąd takie nastawienie. Chuck był wyraźnie oburzony.

NBA: W Portland bez zmian i rewolucji?


16 KOMENTARZE

  • Ktos kto nie potrafil sie zachowac na boisku chce dac w morde komus kto nie potrafi zachowac sie na boisku…

   Glupi mowi glupiemu ze jest glupi ^^

  • Kuba Green głupi nie jest tylko agresywny.Graczem jest bardzo dobrym , póki co w serii z NOLA jest najlepszym zawodnikiem GSW.

 1. Głupi ten Barkley.A z Greena jestem dumny , wreszcie dojrzał i nie wszczyna awantur tak jak kiedyś.

 2. dobrze powiedział… co nie zmienia że Green jest jaki jest i oby się nie zmieniał, liga od lat jest pełna „grzecznych chłopców” (cytat z p. Wojciecha) i jakiś bad boy zawsze mile widziany, PO to jest czas walki a nie poklepywania się po plecach, a Barkley najwyraźniej nierozumie jak w dzisiejszych czasach gracze są tacy pussy i że nikt z rywali nie chce odpyskować albo nawet poszarpać się z Greenem

  • Tylko zobacz że Green od jakiegoś czasu jest spokojny i nie wszczyna awantur.W tamtym roku został ojcem , może to go tak ukształtowało.

  • Dziwisz się że Green nikomu nie pasuje ? Takie czasy – chłopaki noszą warkocze , włosy na żel i obcisłe rurki , zero męstwa.

 3. Co do Chucka to ” nie pamięta wół jak cielęciem był”. Green ma temperament jaki ma. Będąc trenerem chciałbym mieć 2-3 takich głupków w drużynie, którym kiedy brakuje jednej zbiórki do tripleduble robią swoje a nie za wszelką cenę próbują nabijać sobie statystyki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj