Zaczynamy mecz z Argentyną! Kto wygra ten zajmie 1. miejsce w grupie, ale bez względu na wynik najważniejsze jest to, że mamy pewny awans do ćwierćfinału. Tam zagramy z Hiszpanią lub Serbią.
Subscribe
Powiadom o
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
undrafted
undrafted
8 września 2019 15:21

Ale nas leją. Ten ćwierćfinał to wynik ponad stan i efekt szczęśliwego losowania grup.

Mackiki
Mackiki
8 września 2019 15:27

Surowa lekcja do Argentyny. To pokazuje ile nam brakuje do scislej czołówki.

Kamilbolt
Kamilbolt
8 września 2019 16:06

Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Bowiem każda lekcja jest dla tej ekipy cenna. Argentyńczycy pokazali kawał basketu, któremu tylko najlepsi są w stanie dotrzymać kroku.
My – jeśli się mamy uczyć, to właśnie od najlepszych.

Cytadela
Cytadela
8 września 2019 16:21

Balonik pękł z wielkim hukiem.

mackiki
mackiki
8 września 2019 17:12
Odpowiedz  Cytadela

nie jojcz i nie rozsiewaj niepotrzebnego smrodu i tak zrobili wynik ponad stan i oczekiwania. Wiadomo ze z Hiszpania nie mamy szans ale zostana nam jeszcze spotkania o miejsce 5-8 wiec troche ogladania i zbierania doswiadczenia bedzie

pawel
pawel
8 września 2019 17:28
Odpowiedz  Cytadela

Cytadela kim ty jesteś anonimie?pojawia się nowy nick ,ni stąd ni zowąd i tekst”balonik pękł” wypi…j stąd maruderze,wchodzi jakiś typ z nowego nicka ,żeby nie było że pod innym dopiero co gratulował awansu i pisze ,że coś pękło,nie ,nic nie pękło bo nikt nie stawiał im za wysokich celów, oni grają kawał basketu, ponad oczekiwania a ten mecz ostatecznie nie zmienił wiele bo wygrana przy wygranej Hiszpanii dalej dawała nam jako rywala Serbię a zapewniam cię anonimowy szczekaczu ,że z Hiszpanią mamy większe szanse niż z Serbią. Tam Nasi nic nie muszą a Hiszpania musi i to może się zakończyć… Czytaj więcej »

Cytadela
Cytadela
9 września 2019 14:46
Odpowiedz  pawel

Wypierdalaj to mów do swojej starej ,szmaciarzu.

Grzegorz Es
9 września 2019 00:42

Również uważam że ten wyjazd do Chin to wielki sukces polskiego basketu. Oczywiście pewnych drużyn nie idzie przeskoczyć, natomiast wygranie „łatwej” grupy oraz wygrana z Rosją to pewnego rodzaju plan maksimum. To że Argentyna pokazała nam nasze miejsce oraz Hiszpania pewnie łatwo się przejedzie po Polakach bo są zwyczajnie koszykarsko lepsi nie znaczy że nasi zagrali tam piach. Oby kopacze wygrywali tak łatwe grupy na mistrzostwach…