Pamiętacie siódmy mecz Finału Konferencji Wschodniej pomiędzy Indianą Pacers a Chicago Bulls z 1998 roku? Cała seria uważana jest przez wielu za jedną z najlepszych w historii Finałów Konferencji NBA. Co ciekawe Michael Jordan i Reggie Miller po raz pierwszy spotkali się ze sobą w fazie play-off. O tym meczu opowiada Wiktor Komorowski prowadzący kanał na YT „Piąta Kwarta”.


Na kanale Piąta Kwarta w serii „Legendarne mecze NBA” zobaczycie wspomnienia najsłynniejszych meczów NBA z lat 90-tych i początku 2000-nych. W planach jest również seria „Legendy NBA”, w której każdy odcinek poświęcony będzie innemu zawodnikowi, bądź trenerowi NBA.

Autorem kanału jest Wiktor Komorowski, z wykształcenia dziennikarz, interesujący się koszykówką od dziecka. Jestem wielkim fanem Wielkich Byków i Michaela Jordana. Dlatego właśnie w pierwszym odcinku omawia siódmy mecz finału Wschodu z 1998 roku pomiędzy Bulls a Pacers.

Link do kanału na YT: https://www.youtube.com/channel/UC7SCM_BTFvKVQm4iEXPVUJQ

Link do profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/piatakwarta/

 

[ot-video][/ot-video]


6 KOMENTARZE

  1. Pamiętam że po tym meczu łzy mi poleciały. Byki były cholernie blisko przegranej. Wygrali ten mecz siłą woli. Nadzieja i Michael Jordan umierają ostatnie.

  2. Pomysł fajny, ale więcej spontaniczności, mimiki i szczerych emocji. mniej czytania z kartki uczniowskiego wypracowania… 🙂

    • Zrób to lepiej. Facet się postarał. Nie każdy potrafi mówić do kamery bez tremy, a i tak niewiele można mu zarzucić. No może poza tymi butami z metką na półce :)))))).

  3. Pamiętam tą serię.Szczególnie mecz nr 4 który leciał na żywo(chyba na tvn)-Reggie za 3pkt i zwycięstwo.Szkoda,że Indiana dostała bo z Utah powinni w finale sobie poradzić.Jak to mówił Miller”mieliśmy ich i spiepszyliśmy.

  4. Dzięki za przypomnienie tej serii. Mam małą prośbę. Zrób coś w tym stylu, ale z końcówki lat 80 kiedy to byki dostawały lanie od Detroit. Ewentualnie o serii Magic – Celtics.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here