Nareszcie doczekaliśmy się startu najlepszej ligi świata. Inaugurację będzie można zobaczyć na antenie Canal + Sport w środę o 1:30, kiedy to zmierzą się ze sobą Cleveland Cavaliers i New York Knicks. Poza tym Rosa Radom i Stelmet BC Zielona Góra kontynuować będą zmagania w Lidze Mistrzów, a w piątek i niedzielę standardowo zobaczymy mecze Polskiej Ligi Koszykówki.


wtorek, 25 października

13:45 SportKlub: Magazyn Piąta kwarta
17:50 CANAL+ Sport 2: BK Ventspils – Rosa Radom (na żywo)
19:45 SportKlub: Magazyn Piąta kwarta
19:55 Polsat Sport Extra: Anadolu Efes Stambuł – CSKA Moskwa (na żywo)

środa, 26 października

1:30 CANAL+ Sport: Cleveland Cavaliers – New York Knicks (na żywo)
2:00 SportKlub: Istambul BBSK – Besiktas Sompo Japa (powtórka)
4:30 CANAL+ Sport: Golden State Warriors – San Antonio Spurs (na żywo)
7:45 SportKlub: Magazyn Piąta kwarta
9:00 CANAL+ Sport: Cleveland Cavaliers – New York Knicks (powtórka)
9:00 Polsat Sport Extra: Anadolu Efes Stambuł – CSKA Moskwa (powtórka)
11:15 CANAL+ Sport : Golden State Warriors – San Antonio Spurs (powtórka)
13:15 nSport+: BK Ventspils – Rosa Radom (powtórka)
13:45 SportKlub: Magazyn Piąta kwarta
16:05 CANAL+ Sport 2: Cleveland Cavaliers – New York Knicks (powtórka)
18:20 CANAL+ Sport 2: Stelmet BC Zielona Góra – MHP Ludwigsburg (na żywo)
19:00 Eurosport 2: Zenit St. Petersburg – CB Murcia (na żywo)
20:45 Eurosport 2: Baloncesto Málaga – BC Bayern Monachium (na żywo)
22:15 CANAL+ Sport: Golden State Warriors – San Antonio Spurs (powtórka)
22:45 SportKlub: Magazyn Piąta kwarta

czwartek, 27 października

11:00 Eurosport 2: Baloncesto Málaga – BC Bayern Monachium (powtórka)
11:30 nSport+: Stelmet BC Zielona Góra – MHP Ludwigsburg (powtórka)
16:30 Eurosport 2: Baloncesto Málaga – BC Bayern Monachium (powtórka)
17:30 Eurosport 2: BC Zenit Sankt Petersburg – CB Murcia (powtórka)
18:15 nSport+: Cleveland Cavaliers – New York Knicks (powtórka)
19:45 SportKlub: Magazyn Piąta kwarta
19:55 Polsat Sport Extra: EA7 Emporio Armani Mediolan – Real Madryt (na żywo)
20:00 CANAL+ Sport: Magazyn NBA Action
20:30 nSport+: Golden State Warriors – San Antonio Spurs (powtórka)
22:00 SportKlub: Galatasaray Odeabank – Banvit BC (powtórka)

piątek, 28 października

6:00 SportKlub: Istambul BBSK – Besiktas Sompo Japan (powtórka)
7:45 SportKlub: Magazyn Piąta kwarta
9:00 CANAL+ Sport 2: Magazyn NBA Action
11:00 Eurosport 2: BC Zenit St. Petersburg – CB Murcia (powtórka)
13:00 Polsat Sport Extra: EA7 Emporio Armani Mediolan – Real Madryt (powtórka)
17:50 Polsat Sport :TBV Start Lublin – Energa Czarni Słupsk (na żywo)
22:00 SportKlub: Istambul BBSK – Besiktas Sompo Japan (powtórka)
23:00 CANAL+ Sport: Atlanta Hawks – Washington Wizards (powtorka)

sobota, 29 października

1:00 CANAL+ Sport: Toronto Raptors – Cleveland Cavaliers (na żywo)
3:45 SportKlub: Magazyn Piąta kwarta
6:00 SportKlub: Galatasaray Odeabank – Banvit BK (powtórka)
9:00 CANAL+ Sport: Atlanta Hawks – Washington Wizards (powtórka)
11:15 CANAL+ Sport: Toronto Raptors – Cleveland Cavaliers (powtórka)
13:30 CANAL+ Sport: Magazyn NBA Action
15:30 nSport+: Atlanta Hawks – Washington Wizards (powtórka)
17:45 nSport+: Toronto Raptors – Cleveland Cavaliers (powtórka)

niedziela, 30 października

0:30 CANAL+ Sport: Toronto Raptors – Cleveland Cavaliers (powtórka)
2:00 CANAL+ Sport: Chicago Bulls – Indiana Pacers (na żywo)
9:00 CANAL+ Sport: Chicago Bulls – Indiana Pacers (powtórka)
12:00 SportKlub: Fenerbahce – Pinar Karsiyaka (powtórka)
12:30 Polsat Sport: Asseco Gdynia – Polfarmex Kutno (na żywo)
15:00 SportKlub: Valencia Basket Club – Morabanc Andorra (powtórka)
18:30 SportKlub: Unicaja Malaga – Saski Baskonia (na żywo)
19:15 CANAL+ Sport: Chicago Bulls – Indiana Pacers (powtórka)

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments