Bardzo dużo NBA w STS TV – m.in starcie Washington Wizards z Golden State Warriors oraz z Sacramento Kings. W czwartek 31 marca aż trzy mecze najlepszej koszykarskiej ligi świata!


29 marca (wtorek)

00:00 nSport: Magazyn One Devotion
01:30 STS TV: Toronto Raptors – Oklahoma City Thunder (na żywo)
04:30 STS TV: Los Angeles Clippers – Boston Celtics (na żywo)
08:00 Canal + Sport 2: Magazyn One Devotion
08:45 nSport: Brose Basket – CSKA Moskwa (powtórka)
12:00 Sportklub: Herbalife Gran Canaria – Laboral Kutxa Baskonia (powtórka)
14:00 nSport: Magazyn One Devotion
16:45 Sportklub: Magazyn Piąta kwarta
17:07 Polsat Sport News: Energa Czarni Słupsk – Rosa Radom (powtórka)
20:10 Canal + Sport 2: Magazyn One Devotion
20:30 Eurosport 2: Euroleague Basketball Show
20:30 Sportklub: Trabzonspor Medical Park – Akn Çorap Yeşilgiresun Bld. (powtórka)
20:40 Canal + Sport 2: Olympiacos Pireus – Real Madryt (powtórka)
21:00 Eurosport 2: Strasbourg IG – Dolomiti Energia Trento (na żywo)

30 marca (środa)

01:00 STS TV: Indiana Pacers – Chicago Bulls (na żywo)
02:00 Eurosport 2: Strasbourg IG – Dolomiti Energia Trento (powtórka)
04:00 Eurosport 2: Euroleague Basketball Show
04:30 STS TV: Golden State Warriors – Washington Wizards (na żywo)
04:45 Sportklub: Magazyn Piąta kwarta
11:00 Eurosport 2: Euroleague Basketball Show
11:30 nSport: Magazyn One Devotion
13:20 Canal + Sport 2: Olympiacos Pireus – Real Madryt (powtórka)
13:45 Sportklub: Magazyn Piąta kwarta
15:07 Polsat Sport News: Energa Czarni Słupsk – Rosa Radom (powtórka)
16:45 Sportklub: Magazyn Piąta kwarta
17:00 Eurosport 2: Strasbourg IG – Dolomiti Energia Trento (powtórka)
18:00 Eurosport 2: Galatasaray Odeabank Stambuł – Herbalife Gran Canaria (na żywo)
19:00 nSport: Brose Basket – CSKA Moskwa (powtórka)
19:45 Eurosport 2: Euroleague Basketball Show
21:00 nSport: Magazyn One Devotion
22:15 Sportklub: Magazyn Piąta kwarta

31 marca (czwartek)

00:00 Eurosport 2: Euroleague Basketball Show
00:30 Eurosport 2: Galatasaray Odeabank Stambuł – Herbalife Gran Canaria (powtórka)
01:30 STS TV: Toronto Raptors – Atlanta Hawks (na żywo)
03:00 STS TV: Utah Jazz – Golden State Warriors (na żywo)
04:00 STS TV: Sacramento Kings – Washington Wizards (na żywo)
04:00 Eurosport 2: Euroleague Basketball Show
04:45 Sportklub: Magazyn Piąta kwarta
11:15 Canal + Sport: Brose Basket – CSKA Moskwa (powtórka)
13:07 Polsat Sport News: Energa Czarni Słupsk – Rosa Radom (powtórka)
13:15 Canal + Sport: Magazyn One Devotion
16:30 nSport: Magazyn One Devotion
17:55 Canal + Sport: Chimki Moskwa – Olympiacos Pireus (na żywo)
20:00 Canal + Sport: Magazyn NBA Action (premiera)
20:40 Canal + Sport: FC Barcelona Lassa – Brose Basket (na żywo)
22:15 Sportklub: Magazyn Piąta kwarta
22:45 Canal + Sport 2: Chimki Moskwa – Olympiacos Pireus (powtórka)

1 kwietnia (piątek)

03:00 Eurosport 2: Strasbourg IG – Dolomiti Energia Trento (powtórka)
03:00 Sportklub: Herbalife Gran Canaria – Laboral Kutxa Baskonia (powtórka)
03:30 STS TV: Oklahoma City Thunder – Los Angeles Clippers (na żywo)
03:45 Eurosport 2: Galatasaray Odeabank Stambuł – Herbalife Gran Canaria (powtórka)
07:45 Sportklub: Magazyn Piąta kwarta
08:30 Canal + Sport: Magazyn NBA Action
09:00 Canal + Sport: Chimki Moskwa – Olympiacos Pireus (powtórka)
11:15 Canal + Sport: FC Barcelona Lassa – Brose Basket (powtórka)
12:00 Sportklub: Trabzonspor Medical Park – Akn Çorap Yeşilgiresun Bld. (powtórka)
16:15 Canal + Sport 2: FC Barcelona Lassa – Brose Basket (powtórka)
18:20 Canal + Sport 2: Chimki Moskwa – Olympiacos Pireus (powtórka)
20:25 Canal + Sport 2: Laboral Kutxa Vitoria – Real Madryt (na żywo)
23:30 Canal + Sport: Laboral Kutxa Vitoria – Real Madryt (powtórka)

2 kwietnia (sobota)

01:00 Sportklub: Real Madryt – CAI Saragossa (powtórka)
02:00 Canal + Sport: Atlanta Hawks – Cleveland Cavaliers (na żywo)
06:00 nSport: Chimki Moskwa – Olympiacos Pireus (powtórka)
09:00 Canal + Sport: Atlanta Hawks – Cleveland Cavaliers (powtórka)
12:00 Canal + Sport 2: Magazyn NBA Action
14:00 Sportklub: Akin Çorap Yeşilgiresun – Galatasaray Odeabank Stambuł (na żywo)
15:15 nSport: Laboral Kutxa Vitoria – Real Madryt (powtórka)
20:30 Canal + Sport 2: Atlanta Hawks – Cleveland Cavaliers (powtórka)
21:30 Sportklub: Magazyn Piąta kwarta
22:30 nSport: Atlanta Hawks – Cleveland Cavaliers (powtórka)
23:00 Sportklub: Akin Çorap Yeşilgiresun – Galatasaray Odeabank Stambuł (powtórka)
23:00 Polsat Sport News: Crailsheim Merlins – s.Oliver Baskets (powtórka)

3 kwietnia (niedziela)

02:30 Canal + Sport: San Antonio Spurs – Toronto Raptors (na żywo)
09:00 Canal + Sport: San Antonio Spurs – Toronto Raptors (powtórka)
12:00 nSport: Chimki Moskwa – Olympiacos Pireus (powtórka)
12:30 Sportklub: CAI Saragossa – Movistar Estudiantes (na żywo)
14:00 nSport: Magazyn NBA Action
19:00 Canal + Sport 2: San Antonio Spurs – Toronto Raptors (powtórka)
19:50 Polsat Sport News: Anwil Włocławek – Stelmet BC Zielona Góra (na żywo)
20:00 Sportklub: Magazyn Piąta kwarta
21:30 Canal + Sport: Houston Rockets – Oklahoma City Thunder (na żywo)
22:15 Sportklub: UCAM Murcia – Real Madryt (powtórka)


Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments