Prezentujemy zestawienie najbliższych transmisji meczów koszykówki na antenach telewizyjnych.

Poniedziałek, 9 sierpnia
6:00 SportKlub: Bahçeşehir Koleji – Lokman Hekim Fethiye Belediyespor
8:40 SportKlub: SIG Strasbourg – AS Monaco Basket
10:40 SportKlub: Pinar Karşiyaka – Galatasaray Doga Sigorta
13:15 SportKlub: Herbalife Gran Canaria – UCAM Murcia CB

Wtorek, 10 sierpnia
6:00 SportKlub: Pinar Karşiyaka – Galatasaray Doga Sigorta
8:20 SportKlub: AS Monaco Basket – Orléans Loiret Basket
10:30 SportKlub: Frutti Extra Bursaspor – Fenerbahçe Beko
13:35 SportKlub: Acunsa GBC – TD Systems Baskonia

Środa, 11 sierpnia
6:00 SportKlub: SportKlub: Frutti Extra Bursaspor – Fenerbahçe Beko
8:20 SportKlub: Boulogne-Levallois – Orléans Loiret Basket
10:35 SportKlub: Türk Telekom – Gaziantep Basketbol
13:10 SportKlub: RETAbet Bilbao Basket – Hereda San Pablo Burgos

Czwartek, 12 sierpnia
6:00 SportKlub: Türk Telekom – Gaziantep Basketbol
8:20 SportKlub: Bourg-En-bresse – Limoges CSP
10:30 SportKlub: Anadolu Efes – Tofaş
13:20 SportKub: Lenovo Tenerife – RETAbet Bilbao Basket

Piątek, 13 sierpnia
6:00 SportKlub: Anadolu Efes – Tofaş
8:20 SportKlub: ASVEL Lyon-Villeurbanne – Elan Chalon-sur-saone
10:35 SportKlub: Darüşşafaka Tekfen – Petkim Spor
13:15 SportKlub: UCAM Murcia CB – Unicaja

Sobota, 14 sierpnia
6:00 SportKlub: Darüşşafaka Tekfen – Petkim Spor
6:40 TVP Sport: Koszykówka 3×3, Polska – Rosyjski Komitet Olimpijski
7:20 TVP Sport: Koszykówka 3×3, Polska – Belgia, a także Łotwa – Rosyjski Komitet Olimpijski
8:20 SportKlub: ASVEL Lyon-Villeurbanne – AS Monaco Basket
9:00 CANAL+ Sport: Golden State Warriors – Portland Trail Blazers
10:30 SportKlub: Sichuan Blue Whales – Shandong Heroes
11:00 CANAL+ Sport: Philadelphia 76ers – Washington Wizards
13:15 SportKlub: MoraBanc Andorra – Herbalife Gran Canaria

Niedziela, 15 sierpnia
6:00 SportKlub: HDI Sigorta Afyon Belediye – Ogm Ormanspor
8:50 SportKlub: ASVEL Lyon-Villeurbanne – Limoges CSP
10:55 SportKlub: Shanghai Sharks – Liaoning Flying Leopards
13:40 SportKlub: TD Systems Baskonia – Club Joventut Badalona
18:15 SportKlub: FC Bayern Monachium – ALBA Berlin








ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj