Prezentujemy zestawienie najbliższych transmisji meczów koszykówki na antenach telewizyjnych.


poniedziałek, 7 czerwca
9:35 SportKlub: Real Madryt – Valencia
18:30 SportKlub: Fenerbahçe Beko – Anadolu Efes (na żywo)
20:30 SportKlub: ALBA Berlin – ratiopharm ulm
21:10 SportKlub: Barcelona – Teneryfa (na żywo)
22:30 SportKlub: Real Madryt – Valencia

wtorek, 8 czerwca
9:00 CANAL+ Sport: Liga hiszpańska, 1. mecz półfinałowy
9:40 SportKlub: ALBA Berlin – ratiopharm ulm
11:50 SportKlub: Monbus Obradoiro – MoraBanc Andorra
21:10 SportKlub: Valencia – Real Madryt (na żywo)

środa, 9 czerwca
1:30 CANAL+ Sport: Philadelphia 76ers – Atlanta Hawks (na żywo)
9:00 CANAL+ Sport: Philadelphia 76ers – Atlanta Hawks
9:40 SportKlub: Bourg-en-Bresse – Limoges
11:40 SportKlub: SportKlub: ALBA Berlin – ratiopharm ulm
13:50 SportKlub: Valencia – Real Madryt
19:00 CANAL+ Sport 2: NBA
21:10 CANAL+ Sport: Teneryfa – Barcelona (na żywo)
21:50 SportKlub: Teneryfa – Barcelona

czwartek, 10 czerwca
9:00 CANAL+ Sport: Liga hiszpańska, mecz fazy play-off
9:40 SportKlub: SIG Strasbourg – AS Monaco Basket
11:45 SportKlub: Teneryfa – Barcelona
14:00 SportKlub: EWE Baskets Oldenburg – Brose Bamberg
16:00 nSport+: NBA
22:00 SportKlub: Liga hiszpańska, 3. mecz półfinałowy

piątek, 11 czerwca
4:00 CANAL+ Sport: NBA
9:00 CANAL+ Sport: NBA
9:40 SportKlub: ASVL Lyon-Villeurbanne – Elan Chalon-sur-saone
11:45 SportKlub: Liga hiszpańska, 3. mecz półfinałowy
14:00 SportKlub: Bayern Monachium – Alba Berlin
18:45 SportKlub: Guangdong Southern Tigers – Liaoning Flying Leopards
21:00 CANAL+ Sport: NBA
22:00 SportKlub: Liga hiszpańska, 3. mecz półfinałowy

sobota, 12 czerwca
4:00 CANAL+ Sport: Denver Nuggets – Phoenix Suns (na żywo)
9:00 CANAL+ Sport: Denver Nuggets – Phoenix Suns
9:40 SportKlub: Bourg-En-bresse – Limoges CSP
11:45 SportKlub: Liga hiszpańska, 3. mecz półfinałowy
14:00 SportKlub: Brose Bamberg – MHP RIESEN Ludwigsburg
17:30 CANAL+ Sport: NBA
17:50 Polsat Sport Extra: Tunezja – Rosja (na żywo)
20:20 Polsat Sport Extra: Polska – Meksyk (na żywo)
21:00 nSport+: NBA
23:30 CANAL+ Sport: NBA

niedziela, 13 czerwca
6:00 Polsat Sport Extra: Polska – Meksyk
6:00 Polsat Sport News: Koszykówka, mecz towarzyski
9:05: CANAL+ Sport: NBA
9:40 SportKlub: ASVEL Lyon-Villeurbanne – AS Monaco Basket
11:35 nSport+: NBA
16:50 CANAL+ Sport 2: NBA
17:50 Super Polsat: Energa Cup (mecz o 3. miejsce, na żywo)
17:50 Polsat Sport Extra: Energa Cup (mecz o 3. miejsce, na żywo)
18:25 CANAL+ Sport: Liga hiszpańska, 1. mecz finałowy (na żywo)
18:30 SportKlub: Liga hiszpańska, 1. mecz finałowy (na żywo)
20:20 Super Polsat: Energa Cup (mecz finałowy, na żywo)
20:20 Polsat Sport Extra: Energa Cup (mecz finałowy, na żywo)
21:30 CANAL+ Sport: Milwaukee Bucks – Brooklyn Nets (na żywo)





ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here