Zaskakująco łatwo radzą sobie w finale NBA Golden State Warriors. Ich dobra dyspozycja może sprawić, że po mistrzostwo sięgną już w sobotę. Mecze finałowe oczywiście obejrzycie na antenie Canal + Sport. Ponadto, dzięki kanałom SportKlub i Eleven Sports, zobaczyć można kluczowe rozstrzygnięcia w Hiszpanii, Turcji i we Włoszech.


6 czerwca (poniedziałek)

2:00 CANAL+ Sport: Golden State Warriors – Cleveland Cavaliers (na żywo)
6:00 SportKlub: Liga hiszpańska, mecz półfinałowy fazy play-off (powtórka)
7:15 SportKlub: Magazyn Piąta kwarta
9:00 CANAL+ Sport: Golden State Warriors – Cleveland Cavaliers (powtórka)
13:45 SportKlub: Magazyn Piąta kwarta
14:00 CANAL+ Sport 2: Fenerbahce Stambuł – CSKA Moskwa (powtórka)
15:00 SportKlub: Liga hiszpańska, mecz półfinałowy fazy play-off (powtórka)
15:07 Polsat Sport News: Rosa Radom – Stelmet BC Zielona Góra (powtórka)
20:00 CANAL+ Sport: Golden State Warriors – Cleveland Cavaliers (powtórka)

7 czerwca (wtorek)

3:00 SportKlub: 2. mecz półfinałowy: FC Barcelona Lassa – Laboral Kutxa Baskonia (powtórka)
3:10 CANAL+ Sport: Magazyn One devotion
11:00 CANAL+ Sport 2: Magazyn One devotion
13:45 SportKlub: Magazyn Piąta kwarta
15:07 Polsat Sport News: Rosa Radom – Stelmet BC Zielona Góra (powtórka)
16:45 SportKlub: Magazyn Piąta kwarta
19:00 SportKlub: 3. mecz finałowy: Fenerbahce – Anadolu Efes (na żywo)
19:50 Polsat Sport News: Stelmet BC Zielona Góra – Rosa Radom (powtórka)
20:00 nSport+: Golden State Warriors – Cleveland Cavaliers (powtórka)
20:45 Eleven Sports: 3. mecz finałowy: Grissin Bon Reggio Emilia – Emporio Armani Milano (na żywo)
21:00 SportKlub: 3. mecz półfinałowy: Valencia Basket Club – Real Madryt (na żywo)

8 czerwca (środa)

0:15 SportKlub: Magazyn Piąta kwarta
3:00 SportKlub: 3. mecz półfinałowy: Valencia Basket Club – Real Madryt (powtórka)
8:00 CANAL+ Sport 2: Magazyn One devotion
9:07 Polsat Sport News: Rosa Radom – Stelmet BC Zielona Góra (powtórka)
11:30 CANAL+ Sport:m Fenerbahce Stambuł – CSKA Moskwa (powtórka)
12:00 SportKlub: 3. mecz półfinałowy: Valencia Basket Club – Real Madryt (powtórka)
13:07 Polsat Sport News: Rosa Radom – Stelmet BC Zielona Góra (powtórka)
16:45 SportKlub: Magazyn Piąta kwarta
17:30 CANAL+ Sport 2: Magazyn One devotion
18:00 SportKlub: 3. mecz finałowy: Fenerbahce – Anadolu Efes (powtórka)
21:00 SportKlub: 3. mecz półfinałowy: Laboral Kutxa Baskonia – FC Barcelona Lassa (na żywo)

9 czerwca (czwartek)

3:00 CANAL+ Sport: Cleveland Cavaliers – Golden State Warriors (na żywo)
3:00 SportKlub: 3. mecz półfinałowy: Laboral Kutxa Baskonia – FC Barcelona Lassa (powtórka)
6:00 SportKlub: 3. mecz półfinałowy: Valencia Basket Club – Real Madryt (powtórka)
7:45 SportKlub: Magazyn Piąta kwarta
9:00 CANAL+ Sport: Cleveland Cavaliers – Golden State Warriors (powtórka)
12:00 SportKlub: 3. mecz półfinałowy: Laboral Kutxa Baskonia – FC Barcelona Lassa (powtórka)
15:00 SportKlub: 3. mecz finałowy play-off: Fenerbahce – Anadolu Efes (powtórka)
16:30 nSport+: Magazyn One devotion
16:45 SportKlub: Magazyn Piąta kwarta
19:00 SportKlub: 4. mecz finałowy: Fenerbahce – Anadolu Efes (na żywo)
19:50 Polsat Sport News:Rosa Radom – Stelmet BC Zielona Góra (powtórka)
20:00 CANAL+ Sport: Magazyn NBA Action
20:30 CANAL+ Sport: Cleveland Cavaliers – Golden State Warriors (powtórka)
20:45 Eleven Sports :4. mecz finałowy: Grissin Bon Reggio Emilia – Emporio Armani Milano (na żywo)
21:00 SportKlub: 4. mecz półfinałowy: Valencia Basket Club – Real Madryt (na żywo)

10 czerwca (piątek)

3:00 SportKlub: 4. mecz półfinałowy: Valencia Basket Club – Real Madryt (powtórka)
9:00 CANAL+ Sport: Magazyn NBA Action
12:00 SportKlub: 4. mecz półfinałowy: Valencia Basket Club – Real Madryt (powtórka)
15:00 SportKlub: 4. mecz finałowy: Fenerbahce – Anadolu Efes (powtórka)
16:40 Polsat Sport News: Stelmet BC Zielona Góra – Rosa Radom (powtórka)
17:00 nSport+ : Cleveland Cavaliers – Golden State Warriors (powtórka)
20:30 SportKlub: 4. mecz półfinałowy: Laboral Kutxa Baskonia – FC Barcelona Lassa

11 czerwca (sobota)

2:55 CANAL+ Sport: Cleveland Cavaliers – Golden State Warriors (na żywo)
3:00 SportKlub: 4. mecz półfinałowy: Laboral Kutxa Baskonia – FC Barcelona Lassa (powtórka)
6:00 SportKlub:4. mecz półfinałowy: Valencia Basket Club – Real Madryt (powtórka)
9:00 CANAL+ Sport : Cleveland Cavaliers – Golden State Warriors (powtórka)
9:07 Polsat Sport News: Stelmet BC Zielona Góra – Rosa Radom (powtórka)
15:00 SportKlub: 4. mecz finałowy fazy play-off: Fenerbahce – Anadolu Efes (powtórka)
17:30 CANAL+ Sport 2: Magazyn NBA Action
19:00 SportKlub: 5. mecz finałowy: Anadolu Efes – Fenerbahce (na żywo)
20:45 Eleven Sports: 5. mecz finałowy: Emporio Armani Milano – Grissin Bon Reggio Emilia (na żywo)
21:00 SportKlub: 5. mecz półfinałowy: Real Madryt – Valencia Basket Club (na żywo)
22:00 CANAL+ Sport: Cleveland Cavaliers – Golden State Warriors (powtórka)
23:00 SportKlub: 4. mecz półfinałowy: Laboral Kutxa Baskonia – FC Barcelona Lassa (powtórka)

12 czerwca (niedziela)

3:00 SportKlub: 5. mecz półfinałowy: Real Madryt – Valencia Basket Club (powtórka)
12:00 SportKlub: 5. mecz finałowy: Anadolu Efes – Fenerbahce (powtórka)
15:00 SportKlub: 5. mecz półfinałowy: Real Madryt – Valencia Basket (powtórka)
18:00 SportKlub: 5. mecz półfinałowy: FC Barcelona Lassa – Laboral Kutxa Baskonia (na żywo)
19:30 nSport+: Magazyn NBA Action
20:00 nSport+: Cleveland Cavaliers – Golden State Warriors (powtórka)
22:00 SportKlub: 5. mecz półfinałowy: Real Madryt – Valencia Basket (powtórka)

13 czerwca (poniedziałek)

3:00 SportKlub: 5. mecz półfinałowy: FC Barcelona Lassa – Laboral Kutxa Baskonia (powtórka)
6:00 SportKlub: 5. mecz półfinałowy: Real Madryt – Valencia Basket (powtórka)
7:15 SportKlub: Magazyn Piąta kwarta
7:45 CANAL+ Sport 2: Magazyn One devotion
12:00 SportKlub: 5. mecz półfinałowy: FC Barcelona Lassa – Laboral Kutxa Baskonia (powtórka)
13:45 SportKlub: Magazyn Piąta kwarta
15:00 SportKlub: 5. mecz finałowy: Anadolu Efes – Fenerbahce (powtórka)
19:00 SportKlub: 6. mecz finałowy fazy : Fenerbahce – Anadolu Efes (na żywo)






ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj