Prezentujemy zestawienie najbliższych transmisji meczów koszykówki na antenach telewizyjnych.


Poniedziałek, 6 września
6:00 SportKlub: Gaziantep Basketbol – Bahçeşehir Koleji
7:50 SportKlub: Lenovo Tenerife – RETAbet Bilbao Basket
20:20 Polsat Sport Extra: Enea Zastal BC Zielona Góra – WKS Śląsk Wrocław

Wtorek, 7 września
3:40 SportKlub: Valencia BC – Real Madryt
6:00 SportKlub: Büyükçekmece Basketbol – Gaziantep Basketbol
7:40 SportKlub: UCAM Murcia CB – Unicaja
23:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga (magazyn)

Środa, 8 września
3:45 SportKlub: Iberostar Tenerife – Barca Lassa
6:00 SportKlub: Frutti Extra Bursaspor – Ogm Ormanspor
7:55 SportKlub: MoraBanc Andorra – Herbalife Gran Canaria
12:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga (magazyn)

Czwartek, 9 września
3:30 SportKlub: Real Madryt – Valencia BC
6:00 SportKlub: Fenerbahçe Beko – Galatasaray Doga Sigorta
7:35 SportKlub: TD Systems Baskonia – Club Joventut Badalona
17:20 Polsat Sport Extra: Grupa Sierleccy Czarni Słupsk – Polski Cukier Pszczółka Start Lublin (na żywo)
23:00 Polsat Sport News: Grupa Sierleccy Czarni Słupsk – Polski Cukier Pszczółka Start Lublin

Piątek, 10 września
3:30 SportKlub: Barca Lassa – Iberostar Tenerife
6:00 SportKlub: Fenerbahçe Beko – Anadolu Efes
7:55 SportKlub: Barca Lassa – TD Systems Baskonia
11:00 Polsat Sport Extra: Grupa Sierleccy Czarni Słupsk – Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
17:20 Polsat Sport Extra: King Szczecin – HydroTruck Radom (na żywo)
23:00 Polsat Sport News: King Szczecin – HydroTruck Radom

Sobota, 11 września
3:30 SportKlub: Valencia BC – Real Madryt
6:00 SportKlub: Bahçeşehir Koleji – Petkim Spor
7:55 SportKlub: Real Madryt – RETAbet Bilbao Basket
8:00 CANAL+ Sport: NBA
10:00 CANAL+ Sport: NBA
11:00 Polsat Sport Extra: King Szczecin – HydroTruck Radom
17:20 Polsat Sport Extra: Anwil Włocławek – Enea Zastal BC Zielona Góra (na żywo)
18:55 CANAL+ Family: FC Barcelona – Valencia Basket (na żywo)
19:45 SportKlub: Barça Lassa – Valencia BC
22:00 SportKlub: Lenovo Tenerife – Real Madryt (na żywo)

Niedziela, 12 września
6:00 SportKlub: Fenerbahçe Beko – Darrüşşafaka Tekfen
8:40 SportKlub: SportKlub: Lenovo Tenerife – Real Madryt
17:20 Polsat Sport Extra: Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski – WKS Śląsk Wrocław (na żywo)
18:25 CANAL+ Family: Superpuchar Hiszpanii – mecz finałowy (na żywo)
18:30 SportKlub: Superpuchar Hiszpanii – mecz finałowy (na żywo)





ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here