Prezentujemy zestawienie najbliższych transmisji meczów koszykówki na antenach telewizyjnych.

Wtorek, 5 grudnia

1.30 Canal+ Sport: Indiana Pacers – Boston Celtics (na żywo)
1.40 SportKlub: Joventut Badalona – Cazoo Baskonia
4.00 Canal+ Sport: Sacramento Kings – New Orleans Pelicans (na żywo)
8.00 SportKlub: Joventut Badalona – Cazoo Baskonia
9.00 Canal+ Sport: Indiana Pacers – Boston Celtics
10.10 SportKlub: Dreamland Gran Canaria – Zunder Palencia
11.00 Canal+ Sport: Sacramento Kings – New Orleans Pelicans
13.00 Polsat Sport News: Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski – WKS Śląsk Wrocław
15.45 Canal+ Sport 5: Indiana Pacers – Boston Celtics
18.00 Canal+ Sport 5: Sacramento Kings – New Orleans Pelicans
18.25 Polsat Sport Premium 2: Anadolu Efes Stambuł – Panathinaikos Ateny (na żywo)
19.55 Polsat Sport News: WKS Śląsk Wrocław – Mincidelice JL Bourg en Bresse (na żywo)
20.25 Polsat Sport Premium 2: Partizan Belgrad – AS Monaco (na żywo)

21.30 Canal+ Sport: Indiana Pacers – Boston Celtics
23.30 Canal+ Sport: Sacramento Kings – New Orleans Pelicans

Środa, 6 grudnia

1.30 Canal+ Sport: Milwaukee Bucks – New York Knicks (na żywo)
4.00 Canal+ Sport: Los Angeles Lakers – Phoenix Suns (na żywo)

8.10 SportKlub: Dreamland Gran Canaria – Zunder Palencia
8.30 Polsat Sport Extra: WKS Śląsk Wrocław – Mincidelice JL Bourg en Bresse
9.00 Canal+ Sport: Milwaukee Bucks – New York Knicks
11.00 Canal+ Sport: Los Angeles Lakers – Phoenix Suns
14.55 Canal+ Sport 2: Milwaukee Bucks – New York Knicks
16.55 Canal+ Sport 2: Los Angeles Lakers – Phoenix Suns
19.00 Canal+ Sport 5: Milwaukee Bucks – New York Knicks
19.35 SportKlub: Casademont Saragossa – UCAM Murcja
19.55 Polsat Sport Fight: Polski Cukier AZS UMCS Lublin – Baretta Famila Schio (na żywo)
21.00 Canal+ Sport 5: Los Angeles Lakers – Phoenix Suns
23.00 Polsat Sport Extra: Polski Cukier AZS UMCS Lublin – Baretta Famila Schio

Czwartek, 7 grudnia

8.00 Polsat Sport Extra: Polski Cukier AZS UMCS Lublin – Baretta Famila Schio
8.20 SportKlub: Casademont Saragossa – UCAM Murcja
11.15 Canal+ Sport 5: Joventut Badalona – Baskonia
20.10 Polsat Sport Premium 2: Panathinaikos Ateny – Real Madryt (na żywo)
20.20 Polsat Sport Extra: Trefl Sopot – MKS Dąbrowa Górnicza (na żywo)

22.30 Polsat Sport Premium 2: Partizan Belgrad – EA7 Emporio Armani Mediolan
23.00 Canal+ Sport: NBA In-Season Tournament (na żywo, półfinał)

Piątek, 8 grudnia

3.00 Canal+ Sport: NBA In-Season Tournament (na żywo, półfinał)
6.00 Polsat Sport Extra: Trefl Sopot – MKS Dąbrowa Górnicza
6.00 Polsat Sport News: WKS Śląsk Wrocław – Mincidelice JL Bourg en Bresse
8.05 SportKlub: Joventut Badalona – Baskonia
9.00 Canal+ Sport: NBA In-Season Tournament
10.25 SportKlub: Dreamland Gran Canaria – Zunder Palencia
11.00 Canal+ Sport: NBA In-Season Tournament (półfinał)
15.00 Canal+ Sport 5: NBA In-Season Tournament (półfinał)
17.00 Canal+ Sport 5: NBA In-Season Tournament (półfinał)
17.20 Polsat Sport Extra: Arriva Twarde Pierniki Toruń – Tauron GTK Gliwice (na żywo)
19.00 Canal+ Sport 2: NBA In-Season Tournament (półfinał)
20.25 Polsat Sport Premium 2: FC Barcelona – Fenerbahce Stambuł (na żywo)
21.00 Canal+ Sport 2: NBA In-Season Tournament (półfinał)

Sobota, 9 grudnia

2.00 Canal+ Sport: Oklahoma City Thunder – Golden State Warriors (na żywo)
8.00 SportKlub: Dreamland Gran Canaria – Zunder Palencia
9.00 Canal+ Sport: Oklahoma City Thunder – Golden State Warriors
12.45 SportKlub: Casademont Saragossa – UCAM Murcja
15.35 Canal+ Sport 2: Oklahoma City Thunder – Golden State Warriors
17.20 Polsat Sport News: King Szczecin – Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski (na żywo)
20.45 SportKlub: MoraBanc Andorra – Unicaja (na żywo)

Niedziela, 10 grudnia

1.30 Canal+ Sport: NBA In-Season Tournament (na żywo, finał)
8.00 Canal+ Sport 2: NBA In-Season Tournament (finał)
8.30 Polsat Sport News: King Szczecin – Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
11.55 Polsat Sport News: Generazione Vincente Napoli Basket – Unahotels Reggio Emilia (na żywo)
12.25 Canal+ Sport 5: Real Madryt – Dreamland Gran Canaria (na żywo)
12.45 SportKlub: Real Madryt – Dreamland Gran Canaria (na żywo)

16.15 Canal+ Sport 5: NBA In-Season Tournament (finał)
17.20 Polsat Sport Extra: Legia Warszawa – WKS Śląsk Wrocław (na żywo)
18.30 SportKlub: Casademont Saragossa – Barca (na żywo)

21.00 Canal+ Sport 2: NBA In-Season Tournament (finał)

***

Wspieraj PROBASKET

  • Robiąc zakupy wybierz oficjalny sklep Nike
  • Albo SK STORE, czyli dawny Sklep Koszykarza
  • Planujesz zakup NBA League Pass? Wybierz nasz link
  • Zarejestruj się i znajdź świetne promocje w sklepie Lounge by Zalando
  • Ogromne wyprzedaże znajdziesz też w sklepie HalfPrice
  • Zobacz czy oficjalny sklep New Balance nie będzie miał dla Ciebie dobrej oferty
  • Jadąc na wakacje sprawdź ofertę polskich linii lotniczych LOT
  • Lub znajdź hotel za połowę ceny dzięki wyszukiwarce Triverna




  • Subscribe
    Powiadom o
    guest
    0 komentarzy
    Inline Feedbacks
    View all comments