Prezentujemy zestawienie najbliższych transmisji meczów koszykówki na antenach telewizyjnych.


piątek, 5 czerwca
6:00 SportKlub: Beşiktaş Sompo Sigorta – Teksüt Bandirma BK
8:45 SportKlub: ENEA AZS Poznań – Widzew Łódź
11:40 SportKlub: Puchar Hiszpanii:mecz finałowy z 2001 roku: FC Barcelona – Real Madryt

sobota, 6 czerwca
6:00 SportKlub: Fenerbahçe Beko – Bahcesehir Koleji
8:45 SportKlub: MMKS Katarzynki Toruń – 1KS Ślęza Wrocław
9:00 CANAL+ Sport: Sacramento Kings – Philadelphia 76ers
11:40 SportKlub: mecz z sezonu 2013/2014: Real Madryt – Barca Lassa
14:15 SportKlub: mecz z sezonu 2010/2011: Unicaja – Real Madryt
16:30 SportKlub: BG Göttingen – HAKRO Merlins Crailsheim (na żywo)
20:30 SportKlub: FC Bayern Monachium – ratiopharm ulm (na żywo)

niedziela, 7 czerwca
6:00 SportKlub: Ogm Ormanspor – Frutti Extra Bursaspor
8:55 SportKlub: PolskaStrefaInwestycji ENEA Gorzów Wielkopolski – Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
9:00 CANAL+ Sport: Oklahoma City Thunder – New Orleans Pelicans
11:35 SportKlub: mecz finałowy sezonu 2011/2012: Barça Lassa – Real Madryt
13:45 SportKlub: KIROLBET Baskonia – Unicaja
16:30 SportKlub: Fraport Skyliners – ALBA Berlin (na żywo)
20:30 SportKlub: RASTA Vechta – MHP Riesen Ludwigsburg (na żywo)
22:35 SportKlub: Montakit Fuenlabrada – KIROLBET Baskonia

poniedziałek, 8 czerwca
6:00 SportKlub: BG Göttingen – HAKRO Merlins Crailsheim
8:15 SportKlub: mecz finałowy sezonu 2008/2009: KIROLBET Baskonia – Unicaja
16:30 SportKlub: EWE Baskets Oldenburg – ratiopharm ulm (na żywo)
20:30 SportKlub: HAKRO Merlins Crailsheim – FC Bayern Monachium (na żywo)


wtorek, 9 czerwca
6:00 SportKlub: FC Bayern Monachium – ratiopharm ulm
8:15 SportKlub: Real Madryt – Barça Lassa
16:30 SportKlub: MHP RIESEN Ludwigsburg – Fraport Skyliners (na żywo)
20:30 SportKlub: ALBA Berlin – Brose Bamberg (na żywo)


środa, 10 czerwca
6:00 SportKlub: Fraport Skyliners – ALBA Berlin
8:15 SportKlub: Puchar Hiszpanii:mecz finałowy z 2001 roku: Barça Lassa – Real Madryt
16:30 SportKlub: EWE Baskets Oldenburg – BG Göttingen (na żywo)
20:00 TVP Sport: Polska wicemistrzem świata juniorów do lat 17 – 2010 (magazyn)
20:30 SportKlub: ratiopharm ulm – HAKRO Merlins Crailsheim (na żywo)

czwartek, 11 czerwca
6:00 SportKlub: RASTA Vechta – MHP Riesen Ludwigsburg
8:20 SportKlub: Puchar Hiszpanii:mecz finałowy z 2004 roku: Kirolbet Baskonia – DKV Joventut Badalona
15:20 TVP Sport: Polska wicemistrzem świata juniorów do lat 17 – 2010 (magazyn)
16:30 SportKlub: Fraport Skyliners – RASTA Vechta (na żywo)
20:30 SportKlub: MHP RIESEN Ludwigsburg – Brose Bamberg (na żywo)






ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here