Prezentujemy zestawienie najbliższych transmisji meczów koszykówki na antenach telewizyjnych.

Poniedziałek 29 kwietnia

3.05 SportKlub: MoraBanc Andorra – Barca
6.00 SportKlub: Real Madryt – Monbus Obradoiro
8.20 SportKlub: Dreamland Gran Canaria – Joventut Badalona
9.00 Canal+ Sport: Dallas Mavericks – Los Angeles Clippers
11.00 Polsat Sport News: Dziki Warszawa – PGE Spójnia Stargard
20.55 Canal+ Sport: Dallas Mavericks – Los Angeles Clippers
22.30 SportKlub: Dreamland Gran Canaria – Joventut Badalona

Wtorek 30 kwietnia

6.00 SportKlub: MoraBanc Andorra – Barca
8.30 SportKlub: Real Madryt – Monbus Obradoiro
18.55 Polsat Sport Fight: Maccabi Playtika Tel-Awiw – Panathinaikos Ateny (na żywo)
20.25 Poslat Sport News: Olympiakos Pireus – Barca (na żywo)

Środa 1 maja

0.05 SportKlub: Dreamland Gran Canaria – Joventut Badalona
2.40 SportKlub: MoraBanc Andorra – Barca
4.20 SportKlub: Real Madryt – Monbus Obradoiro
6.00 SportKlub: Dreamland Gran Canaria – Joventut Badalona
8.25 SportKlub: MoraBanc Andorra – Barca
18.00 SportKlub: UCAM Murcja – Casademont Saragossa (na żywo)
19.40 Poslat Sport Fight: Fenerbahce Beko Stambuł – AS Monako (na żywo)

Czwartek 2 maja

1.25 SportKlub: UCAM Murcja – Casademont Saragossa
1.30 Canal+ Sport: Boston Celtics – Miami Heat (na żywo)
3.30 SportKlub: MoraBanc Andorra – Barca
6.00 SportKlub: Real Madryt – Monbus Obradoiro
8.20 SportKlub: Dreamland Gran Canaria – Joventut Badalona
9.00 Canal+ Sport: Boston Celtics – Miami Heat
15.05 SportKlub: UCAM Murcja – Casademont Saragossa
18.40 Polsat Sport News: Turkish Airlines Euroliga (na żywo)
19.50 Polsat Sport News: ORLEN Basket Liga (na żywo)
20.40 Polsat Sport News: Turkish Airlines Euroliga (na żywo)

23.00 Canal+ Sport: Boston Celtics – Miami Heat

Piątek 3 maja

3.30 SportKlub: Dreamland Gran Canaria – Joventut Badalona
6.00 SportKlub: MoraBanc Andorra – Barca
6.00 Polsat Sport News: ORLEN Basket Liga
8.25 SportKlub: Real Madryt – Monbus Obradoiro
13.00 Polsat Sport Extra: ORLEN Basket Liga
15.35 SportKlub: Real Madryt – Monbus Obradoiro
17.40 SportKlub: UCAM Murcja – Casademont Saragossa
18.30 Polsat Sport: ORLEN Basket Liga (na żywo)
20.25 Polsat Sport News: Turkish Airlines Euroliga (na żywo)

Sobota 4 maja

0.25 SportKlub: UCAM Murcja – Casademont Saragossa
6.00 SportKlub: Real Madryt – Monbus Obradoiro
8.00 Polsat Sport Extra: ORLEN Basket Liga
8.35 SportKlub: MoraBanc Andorra – Barca
11.00 Polsat Sport News: ORLEN Basket Liga
13.20 SportKlub: Real Madryt – Monbus Obradoiro
19.50 Polsat Sport Extra: ORLEN Basket Liga
20.40 Canal+ Sport 5: Valencia Basket – Joventut Badalona (na żywo)
21.00 Canal+ Sport: play-offy NBA (na żywo)

Niedziela 5 maja

6.00 SportKlub: MoraBanc Andorra – Barca
8.15 SportKlub: Real Madryt – Monbus Obradoiro
8.30 Polsat Sport Extra: ORLEN Basket Liga
9.00 Canal+ Sport 2: play-offy NBA
11.00 Canal+ Sport: play-offy NBA
12.30 SportKlub: Real Madryt – Coviran Granada (na żywo)
17.00 SportKlub: Barca – Dreamland Gran Canaria (na żywo)

19.50 Polsat Sport Extra: ORLEN Basket Liga
21.30 Canal+ Sport 2: play-offy NBA (na żywo)

Wspieraj PROBASKET

  • Robiąc zakupy wybierz oficjalny sklep Nike
  • Albo SK STORE, czyli dawny Sklep Koszykarza
  • Planujesz zakup NBA League Pass? Wybierz nasz link
  • Zarejestruj się i znajdź świetne promocje w sklepie Lounge by Zalando
  • Ogromne wyprzedaże znajdziesz też w sklepie HalfPrice
  • Zobacz czy oficjalny sklep New Balance nie będzie miał dla Ciebie dobrej oferty
  • Jadąc na wakacje sprawdź ofertę polskich linii lotniczych LOT
  • Lub znajdź hotel za połowę ceny dzięki wyszukiwarce Triverna




  • Subscribe
    Powiadom o
    guest
    0 komentarzy
    Inline Feedbacks
    View all comments