Prezentujemy zestawienie najbliższych transmisji meczów koszykówki na antenach telewizyjnych.


Środa, 27 października
1:15 SportKlub: Real Madryt – Lenovo Tenerife
3:55 SportKlub: Lenovo Tenerife – Casademont Zaragoza
6:00 SportKlub: Qingdao Eagles – Shenzhen Aviators
12:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga
12:50 nSport+: Pinar Karsiyaka – BAXI Manresa
18:55 SportKlub: Bahçeşehir Koleji – Tofaş
19:55 nSport+: Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski – Hapoel Bank Yahav Jerozolima (na żywo)
20:20 Polsat Sport News: Boulogne Metropolitans 92 – WKS Śląsk Wrocław (na żywo)
20:20 TVP Sport: Legia Warszawa – FC Porto (na żywo)
21:10 SportKlub: Herbalife Gran Canaria – Club Joventut Badalona
23:00 Polsat Sport News: Zenit Sankt Petersburg – Real Madryt
23:25 SportKlub: Real Madryt – Lenovo Tenerife

Czwartek, 28 października
1:25 SportKlub: Lenovo Tenerife – Casademont Zaragoza
3:40 SportKlub: MoraBanc Andorra – Herbalife Gran Canaria
6:00 SportKlub: ALBA Berlin – Telekom Baskets Bonn
8:15 SportKlub: Casademont Zaragoza – Rio Breogan
9:30 TVP Sport: Legia Warszawa – FC Porto
10:25 SportKlub: Qingdao Eagles – Shenzhen Aviators
11:00 Polsat Sport Extra: Boulogne Metropolitans 92 – WKS Śląsk Wrocław
12:50 nSport+: Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski – Hapoel Bank Yahav Jerozolima
14:00 SportKlub: Shandong Heroes – Beijing Royal Fighters (na żywo)
17:15 SportKlub: Fraport Skyliners – FC Bayern Monachium
17:20 Polsat Sport Extra: Enea Zastal BC Zielona Góra – GTK Gliwice (na żywo)
22:05 Polsat Sport News: Maccabi Fox Tel Awiw – Barca

Piątek, 29 października
1:00 Canal+ Sport: Philadelphia 76ers – Detroit Pistons (na żywo)
6:00 SportKlub: Shandong Heroes – Beijing Royal Fighters
8:40 SportKlub: Unicaja – Barca
9:00 Polsat Sport News: Boulogne Metropolitans 92 – WKS Śląsk Wrocław
10:00 Canal+ Sport: Philadelphia 76ers – Detroit Piston
10:50 SportKlub: Fraport Skyliners – FC Bayern Monachium
13:00 SportKlub: Shandong Heroes – Beijing Royal Fighters
15:50 SportKlub: Real Madryt – Herbalife Gran Canaria
17:20 Polsat Sport Extra: Polski Cukier Pszczółka Start Lublin – PGE Spójnia Stargard (na żywo)
21:00 nSport+: Philadelphia 76ers – Detroit Pistons
23:00 Polsat Sport News: Zenit Sankt Petersburg – Baskonia Vitoria-Gasteiz

Sobota, 30 października
3:45 SportKlub: Valencia BC – Real Madryt
4:00 Canal+ Sport: Denver Nuggets – Dallas Mavericks (na żywo)
6:00 SportKlub: EWE Baskets Oldenburg – ALBA Berlin
9:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga
9:00 Canal+ Sport: Denver Nuggets – Dallas Mavericks
12:00 SportKlub: Beşiktaş Icrypex – Yukatel Merkezefendi Belediyesi (na żywo)
14:30 SportKlub: Büyükçekmece Basketbol – Petkim Spor (na żywo)
17:20 Polsat Sport News: WKS Śląsk Wrocław – Trefl Sopot (na żywo)
18:00 SportKlub: MoraBanc Andora – Unicaja (na żywo)
18:15 nSport+: Denver Nuggets – Dallas Mavericks
20:40 Canal+ Family: Herbalife Gran Canaria – Casademont Saragossa (na żywo)
20:45 SportKlub: Herbalife Gran Canaria – Casademont Saragossa (na żywo)
23:00 Canal+ Sport 2: Washington Wizards – Boston Celtics (na żywo)

Niedziela, 31 października
7:40 SportKlub: JL Bourg-en-Bresse – BCM Gravelines-Dunkerque
9:00 Canal+ Sport 2: Washington Wizards – Boston Celtics
11:00 Polsat Sport News: WKS Śląsk Wrocław – Trefl Sopot
13:30 SportKlub: Fenerbahçe Beko – Gaziantep Basketbol (na żywo)
14:00 nSport+: Washington Wizards – Boston Celtics
16:00 Canal+ Sport 2: Washington Wizards – Boston Celtics
17:20 Polsat Sport Extra: Grupa Sierleccy Czarni Słupsk – King Szczecin (na żywo)
18:30 SportKlub: TD Systems Baskonia – Real Madryt (na żywo)
19:00 nSport+: TD Systems Baskonia – Real Madryt
19:45 SportKlub: Brose Bamberg – ALBA Berlin
20:30 Canal+ Sport: Dallas Mavericks – Sacramento Kings (na żywo)
21:55 SportKlub: Tofaş – Anadolu Efes

Poniedziałek, 1 listopada
5:00 SportKlub: Gaziantep Basketbol – Pinar Karsiyaka
6:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga
7:20 SportKlub: Shandong Heroes – Beijing Royal Fighters
9:00 Canal+ Sport: Dallas Mavericks – Sacramento Kings
9:55 SportKlub: Brose Bamberg – ALBA Berlin
12:00 Polsat Sport News: Grupa Sierleccy Czarni Słupsk – King Szczecin
12:00 SportKlub: MoraBanc Andora – Unicaja
12:45 nSport+: TD Systems Baskonia – Real Madryt
17:15 nSport+: Dallas Mavericks – Sacramento Kings
18:10 SportKlub: JL Bourg-en-Bresse – BCM Gravelines-Dunkerque
20:25 nSport+: Unicaja Baloncesto – JDA Dijon Basket (na żywo)

Wtorek, 2 listopada
5:00 SportKlub: Bahçeşehir Koleji – Tofaş
7:20 SportKlub: Herbalife Gran Canaria – Casademont Zaragoza
9:40 SportKlub: TD Systems Baskonia – Real Madryt
12:00 Polsat Sport News: Euroliga
13:00 SportKlub: Jiangsu Dragons – Sichuan Blue Whales (na żywo)
12:50 nSport+: Unicaja Baloncesto – JDA Dijon Basket
17:50 Polsat Sport Extra: Turk Telekom Ankara – WKS Śląsk Wrocław (na żywo)
20:30 SportKlub: s.Oliver Würzburg – FC Bayern Monachium (na żywo)
20:25 nSport+: Hereda San Pablo Burgos – EWE Baskets Oldenburg (na żywo)
23:00 Polsat Sport News: Energa basket Liga (magazyn)





ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here