Prezentujemy zestawienie najbliższych transmisji meczów koszykówki na antenach telewizyjnych.

Poniedziałek 27 maja

2.00 Canal+ Sport: Dallas Mavericks – Minnesota Timberwolves (na żywo)
4.20 SportKlub: Valencia Basket – UCAM Murcja
6.00 Polsat Sport 3: WKS Śląsk Wrocław – Trefl Sopot
6.00 SportKlub: Lenovo Teneryfa – Barca
8.15 SportKlub: Valencia Basket – UCAM Murcja
9.00 Canal+ Sport: Dallas Mavericks – Minnesota Timberwolves
10.30 SportKlub: BAXI Manresa – Unicaja
18.10 SportKlub: BAXI Manresa – Unicaja
20.40 SportKlub: Valencia Basket – UCAM Murcja
20.40 Polsat Sport Premium 3: EA7 Emporio Armani Mediolan – Germani Brescia (na żywo)
22.35 SportKlub: Lenovo Teneryfa – Barca
23.00 Canal+ Sport: Dallas Mavericks – Minnesota Timberwolves

Wtorek 28 maja

0.45 SportKlub: Valencia Basket – UCAM Murcja
2.00 Canal+ Sport: Indiana Pacers – Boston Celtics (na żywo)
2.55 SportKlub: BAXI Manresa – Unicaja
6.00 SportKlub: liga hiszpańska
8.15 SportKlub: liga hiszpańska
8.30 Polsat Sport 2: ORLEN Basket Liga
9.00 Canal+ Sport: Indiana Pacers – Boston Celtics
16.55 SportKlub: liga hiszpańska
20.00 Polsat Sport 2: ORLEN Basket Liga
20.25 Canal+ Sport 5: Indiana Pacers – Boston Celtics
22.30 Polsat Sport 3: ORLEN Basket Liga

Środa 29 maja

0.20 Canal+ Sport: Indiana Pacers – Boston Celtics
2.30 Canal+ Sport: Dallas Mavericks – Minnesota Timberwolves (na żywo)
6.00 SportKlub: liga hiszpańska
8.15 SportKlub: liga hiszpańska
8.30 Polsat Sport 2: ORLEN Basket Liga
9.00 Canal+ Sport: Dallas Mavericks – Minnesota Timberwolves
16.55 SportKlub: liga hiszpańska
20.25 Canal+ Sport: Real Madryt – Barca (na żywo)
20.40 Polsat Sport 3: Umana Reyer Wenecja – Virtus Segafredo Bolonia (na żywo)

22.30 Canal+ Sport: Dallas Mavericks – Minnesota Timberwolves

Czwartek 30 maja

6.00 SportKlub: liga hiszpańska
8.15 SportKlub: liga hiszpańska
15.45 SportKlub: liga hiszpańska
16.55 SportKlub: liga hiszpańska
20.40 Polsat Sport Premium 2: Germani Brescia – EA7 Emporio Armani Mediolan (na żywo)

Piątek 31 maja

6.00 SportKlub: liga hiszpańska
8.15 SportKlub: liga hiszpańska
16.55 SportKlub: liga hiszpańska
19.50 Polsat Sport 2: ORLEN Basket Liga (finał, na żywo)
20.25 Canal+ Sport 5: Real Madryt – Barca (na żywo)

Sobota 1 czerwca

6.00 SportKlub: liga hiszpańska
8.15 SportKlub: liga hiszpańska
8.30 Polsat Sport 3: ORLEN Basket Liga
13.00 Polsat Sport 3: ORLEN Basket Liga
16.55 SportKlub: liga hiszpańska
17.20 Polsat Sport 2: ORLEN Basket Liga (mecz o 3. miejsce, na żywo)
17.55 Canal+ Sport 5: UCAM Murcja – Unicaja (na żywo)
19.15 TVP Sport: City Tour Kołobrzeg (koszykówka 3×3, na żywo)
20.30 Polsat Sport 3: ORLEN Basket Liga (finał, na żywo)

23.00 Polsat Sport 3: ORLEN Basket Liga (mecz o 3. miejsce)

Niedziela 2 czerwca

6.00 SportKlub: liga hiszpańska
8.15 SportKlub: liga hiszpańska
8.30 Polsat Sport 3: ORLEN Basket Liga
16.55 SportKlub: liga hiszpańska
18.25 Canal+ Sport 2: Barca – Real Madryt (na żywo)
20.40 Polsat Sport 1: ORLEN Basket Liga (finał, na żywo)

***

Wspieraj PROBASKET

  • Robiąc zakupy wybierz oficjalny sklep Nike
  • Albo SK STORE, czyli dawny Sklep Koszykarza
  • Planujesz zakup NBA League Pass? Wybierz nasz link
  • Zarejestruj się i znajdź świetne promocje w sklepie Lounge by Zalando
  • Ogromne wyprzedaże znajdziesz też w sklepie HalfPrice
  • Zobacz czy oficjalny sklep New Balance nie będzie miał dla Ciebie dobrej oferty
  • Jadąc na wakacje sprawdź ofertę polskich linii lotniczych LOT
  • Lub znajdź hotel za połowę ceny dzięki wyszukiwarce Triverna





  • Subscribe
    Powiadom o
    guest
    0 komentarzy
    Inline Feedbacks
    View all comments