Prezentujemy zestawienie najbliższych transmisji meczów koszykówki na antenach telewizyjnych.

piątek, 26 marca
3:00 CANAL+ Sport: Los Angeles Lakers – Philadelphia 76ers (na żywo)
3:45 SportKlub: Monbus Obradoiro – Real Madryt
6:00 SportKlub: Gaziantep Basketbol – Petkim Spor
8:20 SportKlub: Movistar Estudiantes – RETAbet Bilbao Basket
9:00 CANAL+ Sport: Los Angeles Lakers – Philadelphia 76ers
10:30 SportKlub: Gaziantep Basketbol – Petkim Spor
12:45 Sportklub: Urbas Fuenlabrada – MoraBanc Andorra
12:55 nSoprt+: BC Niżny Nowogród – AEK BC
14:55 SportKlub: Mecz Gwiazd ligi chińskiej
17:30 SportKlub: RASTA Vechta – Brose Bamberg
18:00 nSport+: Los Angeles Lakers – Philadelphia 76ers

sobota, 27 marca
0:30 CANAL+ Sport: Milwaukee Bucks – Boston Celtics (na żywo)
1:55 SportKlub: Barça Lassa – Movistar Estudiantes
6:00 SportKlub: Frutti Extra Bursaspor – HDI Sigorta Afyon Belediye
8:30 SportKlub: Tianjin Pioneers – Guangzhou Loong Lions (na żywo)
9:00 CANAL+ Sport: Milwaukee Bucks – Boston Celtics
11:00 SportKlub: Anadolu Efes – Petkim Spor (na żywo)
12:07 Polsat Sport News: BK Chimki – Zenit Sankt Petersburg
13:15 SportKlub: Tofaş – Gaziantep Basketbol (na żywo)
13:55 nSport+: Milwaukee Bucks – Boston Celtics
15:30 SportKlub: Pinar Karşiyaka – Frutti Extra Bursaspor (na żywo)
18:00 SportKlub: Brose Bamberg – ratiopharm ulm (na żywo)
20:40 nSport+: BAXI Manresa – Real Madryt (na żywo)
20:45 SportKlub: BAXI Manresa – Real Madryt (na żywo)
22:50 SportKlub: Cholet Basket – Orléans Loiret Basket

niedziela, 28 marca
3:00 CANAL+ Sport: New Orleans Pelicans – Dallas Mavericks (na żywo)
6:00 SportKlub: Anadolu Efes – Petkim Spor
8:00 CANAL+ Sport: New Orleans Pelicans – Dallas Mavericks
8:20 SportKlub: Cholet Basket – Orléans Loiret Basket
11:10 SportKlub: Brose Bamberg – ratiopharm ulm
14:50 Polsat Sport News: Legia Warszawa – King Szczecin (na żywo)
17:00 CANAL+ Sport 2: New Orleans Pelicans – Dallas Mavericks
18:25 nSport+: Lenovo Tenerife – Valencia BC (na żywo)
18:30 SportKlub: Lenovo Tenerife – Valencia BC
19:00 CANAL+ Sport 2: Charlotte Hornets – Phoenix Suns (na żywo)
20:40 SportKlub: Darüşşafaka Tekfen – Lokman Hekim Fethiye Belediyespor
22:50 SportKlub: HDI Sigorta Afyon Belediye – Fenerbahçe Beko

poniedziałek, 29 marca
1:00 SportKlub: Büyükçekmece Basketbol – Galatasaray Doga Sigorta
6:00 SportKlub: Tofaş – Gaziantep Basketbol
8:20 SportKlub: Anadolu Efes – Petkim Spor
9:00 CANAL+ Sport: Charlotte Hornets – Phoenix Suns
10:30 SportKlub: Frutti Extra Bursaspor – HDI Sigorta Afyon Belediye
12:45 nSport+: TD Systems Baskonia – Real Madryt
16:00 SportKlub: BAXI Manresa – Real Madryt
18:00 CANAL+ Sport 2: Charlotte Hornets – Phoenix Suns
18:15 SportKlub: medi bayreuth – FC Bayern Monachium
18:30 Polsat Sport News: Legia Warszawa – King Szczecin
20:00 nSport+: Charlotte Hornets – Phoenix Suns
20:30 SportKlub: Movistar Estudiantes – MoraBanc Andorra (na żywo)

wtorek, 30 marca
6:00 SportKlub: Cholet Basket – Orléans Loiret Basket
8:20 SportKlub: Tofaş – Gaziantep Basketbol
10:30 SportKlub: Movistar Estudiantes – MoraBanc Andorra
14:00 SportKlub: Xinjiang Flying Tigers – Liaoning Flying Leopards (na żywo)
17:30 Polsat Sport News: Energa Basket Liga:mecz fazy play-off (na żywo)
19:55 nSport+: Casademont Zaragoza – Dinamo Sassari (na żywo)
23:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga (magazyn)
23:30 Polsat Sport News: Zenit Sankt Petersburg – CSKA Moskwa

środa, 31 marca
6:00 SportKlub: HDI Sigorta Afyon Belediye – Fenerbahçe Beko
8:20 SportKlub: Pinar Karşiyaka – Frutti Extra Bursaspor
10:30 SportKlub: Tofaş – Gaziantep Basketbol
11:07 Polsat Sport News: Energa Basket Liga (magazyn)
12:50 nSport+: Casademont Zaragoza – Dinamo Sassari
14:00 SportKlub: Shanxi Loongs – Zhejiang Guangsha Lions (na żywo)
16:20 SportKlub: Movistar Estudiantes – MoraBanc Andorra
17:30 Polsat Sport News: Energa Basket Liga:mecz fazy play-off (na żywo)
17:55 SportKlub: VEF Ryga – Lenovo Tenerife (na żywo)
19:55 SportKlub: Xinjiang Flying Tigers – Liaoning Flying Leopards
19:55 nSport+: Hapoel Unet-Credit Holon – Happy Casa Brindisi (na żywo)

czwartek, 1 kwietnia
3:50 SportKlub: SportKlub: Büyükçekmece Basketbol – Galatasaray Doga Sigorta
4:00 CANAL+ Sport: Los Angeles Lakers – Milwaukee Bucks (na żywo)
6:00 SportKlub: SportKlub: Xinjiang Flying Tigers – Liaoning Flying Leopards
8:40 SportKlub: Cholet Basket – Orléans Loiret Basket
9:00 CANAL+ Sport: Los Angeles Lakers – Milwaukee Bucks
10:50 SportKlub: Shanxi Loongs – Zhejiang Guangsha Lions
13:00 nSport+: Los Angeles Lakers – Milwaukee Bucks
13:20 SportKlub: TD Systems Baskonia – Real Madryt
17:30 Polsat Sport News: Energa Basket Liga:mecz fazy play-off (na żywo)
20:00 CANAL+ Sport 2: Los Angeles Lakers – Milwaukee Bucks
20:25 nSport+: Movistar Estudiantes – Club Joventut Badalona
20:50 SportKlub: Lenovo Tenerife – Valencia BC
23:05 SportKlub: HAKRO Merlins Crailsheim – ALBA Berlin








ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj