Przedstawiamy zestawienie transmisji telewizyjnych na kolejny tydzień.


Piątek, 24 grudnia
6:00 SportKlub: Pinar Karsiyaka – Türk Telekom
9:00 Polsat Sport News: WKS Śląsk Wrocław – Joventut Badalona
10:00 Canal+ Sport: NBA
10:30 SportKlub: Beşiktaş Icrypex – Büyükçekmece Basketbol 
11:00 Polsat Sport Extra: Twarde Pierniki Toruń – Trefl Sopot
12:00 SportKlub: Pinar Karsiyaka – Türk Telekom
15:00 SportKlub: Valencia BC – Monbus Obradoiro
15:30 nSport+: NBA
17:20 Polsat Sport News: Twarde Pierniki Toruń – Trefl Sopot
19:00 Canal+ Sport: NBA
21:00 nSport+: Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski – Pinar Karsiyaka
21:20 SportKlub: NINERS Chemnitz – BG Göttingen
23:35 SportKlub: Barca – BAXI Manresa

Sobota, 25 grudnia
6:00 SportKlub: Beşiktaş Icrypex – Büyükçekmece Basketbol
9:00 Polsat Sport News: WKS Śląsk Wrocław – Joventut Badalona
10:00 SportKlub: Valencia BC – Monbus Obradoiro
10:00 nSport+: Hereda San Pablo Burgos – Lietuvos Rytas Wilno
12:30 SportKlub: NINERS Chemnitz – BG Göttingen
14:45 SportKlub: AS Monaco Basket – ASVEL Lyon-Villeurbanne
16:45 SportKlub: MoraBanc Andora – Casademont Saragossa
18:00 Canal+ Sport: New York Knicks – Atlanta Hawks (na żywo)
20:30 Canal+ Sport: Milwaukee Bucks – Boston Celtics (na żywo)
21:00 SportKlub: NINERS Chemnitz – BG Göttingen
23:00 Canal+ Sport: Phoenix Suns – Golden State Warriors (na żywo)
23:15 SportKlub: UCAM Murcja-Real Madryt

Niedziela, 26 grudnia
2:00 Canal+ Sport: Los Angeles Lakers – Brooklyn Nets (na żywo)
4:30 Canal+ Sport: Utah Jazz – Dallas Mavericks (na żywo)
6:00 SportKlub: Beşiktaş Icrypex – Büyükçekmece Basketbol
8:00 Canal+ Sport: Phoenix Suns – Golden State Warriors
9:00 Canal+ Sport 2: New York Knicks – Atlanta Hawks
9:00 Polsat Sport News: Enea Zastal BC Zielona Góra – Legia Warszawa
10:00 Canal+ Sport: Los Angeles Lakers – Brooklyn Nets
10:10 SportKlub: NINERS Chemnitz – BG Göttingen
11:00 Canal+ Sport 2: Milwaukee Bucks – Boston Celtics
13:30 TVP Sport: Francja – USA (finał IO Tokio 2020)
13:30 SportKlub: Büyükçekmece Basketbol – Pinar Karşiyaka (na żywo)
15:00 nSport+: Los Angeles Lakers – Brooklyn Nets
16:00 SportKlub: Petkim Spor – Merkezefendi Belediyesi (na żywo)
17:20 Polsat Sport: Anwil Włocławek – Polski Cukier Pszczółka Start Lublin (na żywo)
18:15 SportKlub: Tofas SK- Galatasaray NEF (na żywo)
19:30 Canal+ Sport 2: Utah Jazz – Dallas Mavericks
21:30 Canal+ Sport 2: Miami Heat – Orlando Magic (na żywo)
22:30 SportKlub: Petkim Spor – Merkezefendi Belediyesi

Poniedziałek, 27 grudnia
6:00 SportKlub: Büyükçekmece Basketbol – Pinar Karşiyaka
8:30 Polsat Sport Extra: Anwil Włocławek – Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
9:00 Canal+ Sport: Miami Heat – Orlando Magic
10:25 SportKlub: UCAM Murcja-Real Madryt
12:35 SportKlub: Brose Bamberg – medi bayreuth
13:00 nSport+: Miami Heat – Orlando Magic
14:45 SportKlub: Büyükçekmece Basketbol – Pinar Karşiyaka
17:00 SportKlub: Petkim Spor – Merkezefendi Belediyesi
18:50 Polsat Sport: Śląsk Wrocław – Enea Zastal BC Zielona Góra (na żywo)
20:00 Canal+ Sport 2: Miami Heat – Orlando Magic
20:30 SportKlub: Brose Bamberg – MHP RIESEN Ludwigsburg (na żywo)
21:25 nSport+: Club Joventut Badalona – Real Madryt (na żywo)
22:40 SportKlub: Club Joventut Badalona – Real Madryt

Wtorek, 28 grudnia
1:40 SportKlub: Boulogne-Levallois – CSP Limoges
6:00 SportKlub: Petkim Spor – Merkezefendi Belediyesi
10:25 SportKlub: Club Joventut Badalona – Real Madryt
11:00 Polsat Sport Extra: Anwil Włocławek – Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
12:50 nSport+: Club Joventut Badalona – Real Madryt
13:00 SportKlub: Tianjin Pioneers – Liaoning Flying Leopards
13:00 Polsat Sport: Śląsk Wrocław – Enea Zastal BC Zielona Góra
16:50 SportKlub: ASVEL Lyon-Villeurbanne – CSP Limoges
19:00 SportKlub: Casademont Saragossa – Bitci Baskonia (na żywo)
20:55 SportKlub: Brose Bamberg – MHP RIESEN Ludwigsburg
21:25 nSport+: Barca – MoraBanc Andora (na żywo)
23:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga (magazyn)
23:10 SportKlub: Jiangsu Dragons – Sichuan Blue Whales

Środa, 29 grudnia
1:30 SportKlub: Cholet Basket – Nanterre 92
6:00 SportKlub: Club Joventut Badalona – Real Madryt
9:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga
10:10 SportKlub: Liaoning Flying Leopards – Tianjin Pioneers
11:00 Polsat Sport Extra: Śląsk Wrocław – Enea Zastal BC Zielona Góra
12:45 SportKlub: MLP Academics Heidelberg – Alba Berlin
12:50 nSport+: nSport+: Barca – MoraBanc Andora
14:40 SportKlub: ASVEL Lyon-Villeurbanne – CSP Limoges
17:10 SportKlub: Club Joventut Badalona – Real Madryt
19:00 SportKlub: Mecz Gwiazd ligi francuskiej
23:00 SportKlub: Lenovo Teneryfa – Valencia Basket

Czwartek, 30 grudnia
1:30 SportKlub: Cholet Basket – Nanterre 92
6:00 SportKlub: Büyükçekmece Basketbol – Pinar Karşiyaka
9:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga
10:25 SportKlub: Lenovo Teneryfa – Valencia Basket
11:00 Polsat Sport Extra: Energa Basket Liga
13:00 SportKlub: Beijing Ducks – Sichuan Blue Whales (na żywo)
15:15 SportKlub: Petkim Spor – Merkezefendi Belediyesi
17:20 Polsat Sport Extra: Polski Cukier Pszczółka Start Lublin – Grupa Sierleccy Czarni Słupsk (na żywo)
19:00 SportKlub: ratiopharm ulm – BG Göttingen (na żywo)
22:00 Polsat Sport Extra: Crvena Zvezda mts Belgrad – Zenit Sankt Petersburg
23:25 SportKlub: Pau-Lacq-Orthez – ASVEL Lyon-Villeurbanne





ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj