Prezentujemy zestawienie najbliższych transmisji meczów koszykówki na antenach telewizyjnych.

Środa 24 maja

0.00 SportKlub: Cazoo Baskonia – Barca
2.30 Canal+ Sport: Miami Heat – Boston Celtics (na żywo)
3.50 SportKlub: Unicaja – Lenovo Teneryfa
6.00 SportKlub: Valencia Basket – Real Madryt
6.00 Polsat Sport News: King Szczecin – BM Stal Ostrów Wielkopolski
7.50 SportKlub: Zhejiang – Liaoning
8.30 Polsat Sport Extra: WKS Śląsk Wrocław – Legia Warszawa
9.00 Canal+ Sport: Miami Heat – Boston Celtics
13.25 SportKlub: Lenovo Teneryfa – Casademont Saragossa
18.20 SportKlub: Fenerbahce Beko – Frutti Extra Bursaspor
18.30 Canal+ Sport 2: Miami Heat – Boston Celtics
20.25 Canal+ Sport 5: Real Madryt – Real Betis Baloncesto (na żywo)
20.30 SportKlub: ratiopharm ulm – ALBA Berlin (na żywo)

22.35 SportKlub: AS Monaco – SIG Strasbourg

Czwartek 25 maja

1.45 SportKlub: Turk Telekom – Petkim Spor
3.55 SportKlub: Unicaja – Lenovo Teneryfa
8.00 Polsat Sport Extra: Energa Basket Liga
10.35 SportKlub: Zhejiang – Liaoning
13.35 SportKlub: AS Monaco – SIG Strasbourg
16.15 SportKlub: Telekom Baskets Bonn – NINERS Chemnitz
17.30 Canal+ Sport 5: Real Madryt – Real Betis Baloncesto
19.50 Polsat Sport Extra: Legia Warszawa – WKS Śląsk Wrocław (na żywo)
23.40 SportKlub: Gran Canaria – Real Madryt

Piątek 26 maja

0.00 Canal+ Sport 2: Real Madryt – Real Betis Baloncesto
1.40 SportKlub: AS Monaco – SIG Strasbourg
2.30 Canal+ Sport: Boston Celtics – Miami Heat (na żywo)
3.50 SportKlub: Unicaja – Lenovo Teneryfa
6.00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga
6.00 SportKlub: Gran Canaria – Real Madryt
8.00 Polsat Sport Extra: Energa Basket Liga
9.00 Canal+ Sport: Boston Celtics – Miami Heat
10.00 SportKlub: Zhejiang – Liaoning
12.55 SportKlub: ratiopharm ulm – ALBA Berlin
15.00 Polsat Sport Extra: Energa Basket Liga
17.00 Canal+ Sport 5: Boston Celtics – Miami Heat
18.00 SportKlub: SIG Strasbourg – AS Monaco (na żywo)
19.50 Polsat Sport Extra: BM Stal Ostrów Wielkopolski – Kings Szczecin (na żywo)

20.00 Canal+ Sport: Boston Celtics – Miami Heat
20.30 SportKlub: ALBA Berlin – ratiopharm ulm
21.00 Canal+ Sport 5: liga hiszpańska
23.45 SportKlub: Zhejiang – Liaoning

Sobota 27 maja

2.45 SportKlub: Unicaja – Lenovo Teneryfa
6.00 SportKlub: SIG Strasbourg – AS Monaco
8.20 SportKlub: ALBA Berlin – ratiopharm ulm
13.00 Canal+ Sport 2: liga hiszpańska
15.40 SportKlub: SIG Strasbourg – AS Monaco
18.30 SportKlub: liga hiszpańska
19.50 Polsat Sport: Legia Warszawa – WKS Śląsk Wrocław (na żywo)

Niedziela 28 maja

0.45 SportKlub: ALBA Berlin – ratiopharm ulm
2.30 Canal+ Sport: Miami Heat – Boston Celtics (na żywo)
6.00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga
6.00 SportKlub: liga hiszpańska
8.00 Canal+ Sport: Miami Heat – Boston Celtics
10.30 Polsat Sport News: Energa Basket Liga
10.30 Canal+ Sport 5: Miami Heat – Boston Celtics
12.00 SportKlub: liga hiszpańska
12.25 Canal+ Family: liga hiszpańska
16.20 SportKlub: EWE Baskets Oldenburg – MHP RIESEN Ludwigsburg
17.20 Polsat Sport: BM Stal Ostrów Wielkopolski – King Szczecin (na żywo)
18.30 SportKlub: liga hiszpańska
21.00 SportKlub: Lenovo Teneryfa – Unicaja
21.15 Canal+ Sport 2: Miami Heat – Boston Celtics
22.55 SportKlub: ALBA Berlin – ratiopharm ulm

Poniedziałek 29 maja

6.00 Polsat Sport Extra: Energa Basket Liga
6.00 SportKlub: liga turecka
8.25 SportKlub: liga australijska
8.30 Polsat Sport News: Energa Basket Liga
11.00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga
15.30 TVP Sport: koszykówka 3×3, Silesia City Tour
23.05 SportKlub: liga niemiecka

Wotrek 30 maja

1.30 SportKlub: liga francuska
2.30 Canal+ Sport: Boston Celtics – Miami Heat (na żywo)
6.00 SportKlub: liga turecka
8.25 SportKlub: liga australijska
8.30 Polsat Sport Extra: Energa Basket Liga
9.00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga
12.00 TVP Sport: Belgia – Izrael (koszykówka 3×3, mistrzostwa świata Wiedeń 2023, na żywo)
12.25 TVP Sport: Polska – Portoryko (koszykówka 3×3, mistrzostwa świata Wiedeń 2023, na żywo)
14.00 TVP Sport: Litwa – Belgia (koszykówka 3×3, mistrzostwa świata Wiedeń 2023, na żywo)
14.25 TVP Sport: Izrael – Polska (koszykówka 3×3, mistrzostwa świata Wiedeń 2023, na żywo)
19.50 Polsat Sport Extra: WKS Śląsk Wrocław – Legia Warszawa (na żywo)

21.25 TVP Sport: Polska – Portoryko (koszykówka 3×3, mistrzostwa świata Wiedeń 2023)
21.45 TVP Sport: Izrael – Polska (koszykówka 3×3, mistrzostwa świata Wiedeń 2023)
23.05 SportKlub: liga niemiecka

***

Wspieraj PROBASKET

  • Robiąc zakupy wybierz oficjalny sklep Nike
  • Albo SK STORE, czyli dawny Sklep Koszykarza
  • Planujesz zakup NBA League Pass? Wybierz nasz link
  • Zarejestruj się i znajdź świetne promocje w sklepie Lounge by Zalando
  • Ogromne wyprzedaże znajdziesz też w sklepie HalfPrice
  • Zobacz czy oficjalny sklep New Balance nie będzie miał dla Ciebie dobrej oferty
  • Jadąc na wakacje sprawdź ofertę polskich linii lotniczych LOT
  • Lub znajdź hotel za połowę ceny dzięki wyszukiwarce Triverna




  • Subscribe
    Powiadom o
    guest
    0 komentarzy
    Inline Feedbacks
    View all comments