Prezentujemy zestawienie najbliższych transmisji meczów koszykówki na antenach telewizyjnych.


piątek, 23 października
6:30 Polsat Sport Extra: Asseco Arka Gdynia – Polpharma Starogard Gdański
8:07 Polsat Sport News: Energa Basket Liga (magazyn)
13:00 Polsat Sport News: Asseco Arka Gdynia – Polpharma Starogard Gdański
20:20 Polsat Sport Extra: Trefl Sopot – GTK Gliwice (na żywo)
23:00 Polsat Sport Extra: FC Barcelona – Real Madryt

sobota, 24 października
8:07 Polsat Sport News: Energa Basket Liga (magazyn)
11:30 Polsat Sport Extra: Pszczółka Start Lublin – King Szczecin
12:00 SportKlub: Frutti Extra Bursaspor – Tofaş (na żywo)
14:15 SportKlub: HDI Sigorta Afyon Belediye – Türk Telekom (na żywo)
14:55 nSport+: s.Oliver Wurzburg – Brose Bamberg (na żywo)
16:30 SportKlub: Pinar Karşiyaka – Darüşşafaka Tekfen (na żywo)
17:30 Polsat Sport: Legia Warszawa – Arged BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski (na żywo)
19:00 SportKlub: Büyükçekmece Basketbol – Bahçeşehir Koleji (na żywo)
20:40 CANAL+ Family: Joventut Badalona – TD Systems Baskonia (na żywo)

niedziela, 25 października
2:15 SportKlub: DKV Joventout Badalona – TD Systems Baskonia
7:00 Polsat Sport Extra: Legia Warszawa – Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski
8:07 Polsat Sport News: Energa Basket Liga (magazyn)
11:00 SportKlub: Fenerbahçe Beko – Petkim Spor (na żywo)
12:55 nSport+: Club Joventut Badalona – TD Systems Baskonia
17:30 Polsat Sport: PGE Spójnia Stargard – ENEA Astoria Bydgoszcz (na żywo)
18:30 SportKlub: Real Madryt – Movistar Estudiantes (na żywo)
20:25 nSport+: Alba Berlin – EWE Baskets Oldenburg (na żywo)
22:40 SportKlub: Galatasaray Doga Sigorta- Gaziantep Basketbol 

poniedziałek, 26 października
0:55 SportKlub: Beşiktaş Sompo Sigorta – Anadolu Efes
9:50 nSport+: Alba Berlin – EWE Baskets Oldenburg
12:20 SportKlub: DKV Joventout Badalona – TD Systems Baskonia
13:00 nSport+: DKV Joventout Badalona – TD Systems Baskonia
17:30 Polsat Sport News: Pszczółka Start Lublin – WKS Śląsk Wrocław (na żywo)
18:00 nSport+: Alba Berlin – EWE Baskets Oldenburg

wtorek, 27 października
6:00 Polsat Sport Extra: Energa Basket Liga
8:07 Polsat Sport News: Energa Basket Liga (magazyn)
12:35 SportKlub: Real Madryt – Movistar Estudiantes
13:00 Polsat Sport News: Pszczółka Start Lublin – WKS Śląsk Wrocław
14:00 nSport+: s.Oliver Wurzburg – Brose Bamberg
16:00 nSport+: Club Joventut Badalona – TD Systems Baskonia
20:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga
21:15 SportKlub: UCAM Murcia – Barça Lassa (na żywo)
23:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga (magazyn)
23:30 Polsat Sport News: Energa Basket Liga

środa, 28 października
8:07 Polsat Sport News: Energa Basket Liga (magazyn)
13:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga
21:00 nSport+: s.Oliver Wurzburg – Brose Bamberg

czwartek, 29 października
13:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga
17:00 nSport+: Club Joventut Badalona – TD Systems Baskonia
17:30 Polsat Sport Extra: Trefl Sopot – King Szczecin (na żywo)
21:15 SportKlub: Retabet Bilbao Basket – MoraBanc Andorra (na żywo)
22:00 Polsat Sport Extra: Zenit Sankt Petersburg – Panathinaikos Opap Ateny
23:50 nSport+: Alba Berlin – EWE Baskets Oldenburg





ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here