Prezentujemy zestawienie najbliższych transmisji meczów koszykówki na antenach telewizyjnych.


wtorek, 20 kwietnia
9:40 SportKlub: Liga chińska (mecz ćwierćfinałowy)
20:20 Polsat Sport Extra: Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski – Legia Warszawa
23:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga (magazyn)

środa, 21 kwietnia
6:00 SportKlub: Real Madryt – Lenovo Tenerife
11:07 Polsat Sport News: Energa Basket Liga (magazyn)
16:00 SportKlub: Darüşşafaka Tekfen – Petkim Spor (na żywo)
21:00 Polsat Sport News: Barca – Zenit Sankt Petersburg (na żywo)
23:05 SportKlub: Büyükçekmece Basketbol – Beşiktaş Icrypex

czwartek, 22 kwietnia
4:00 CANAL+ Sport: Portland Trail Blazers – Denver Nuggets (na żywo)
6:00 SportKlub: Herbalife Gran Canaria – Barça Lassa
9:00 CANAL+ Sport: Portland Trail Blazers – Denver Nuggets
11:10 SportKlub: Büyükçekmece Basketbol – Beşiktaş Icrypex
13:35 SportKlub: Shandong – Guangdong (na żywo)
16:40 SportKlub: Darüşşafaka Tekfen – Petkim Spor
16:55 nSport+: Portland Trail Blazers – Denver Nuggets
23:00 Polsat Sport Extra: Anadolu Efes Stambuł – Real Madryt

piątek, 23 kwietnia
1:00 CANAL+ Sport: Milwaukee Bucks – Philadelphia 76ers (na żywo)
1:55 SportKlub: Hamburg Towers – EWE Baskets Oldenburg
6:00 SportKlub: Barça Lassa – BAXI Manresa
9:00 CANAL+ Sport: Milwaukee Bucks – Philadelphia 76ers
10:25 SportKlub: Liga chińska (mecz półfinałowy)
13:35 SportKlub: Liga chińska (mecz półfinałowy)
15:35 nSport+: Milwaukee Bucks – Philadelphia 76ers
17:00 Polsat Sport News: CSM CSU Oradea – Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski (na żywo)
20:00 Polsat Sport News: CSM CSU Oradea – Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski
21:00 SportKlub: SIG Strasbourg – AS Monaco Basket (na żywo)
22:30 Polsat Sport News: BC Parma – Ironi Ness Ziona
23:00 Polsat Sport Extra: FC Barcelona – Zenit Sankt Petersburg

sobota, 24 kwietnia
1:00 CANAL+ Sport: Brooklyn Nets – Boston Celtics (na żywo)
1:55 SportKlub: EWE Baskets Oldenburg – Brose Bamberg
6:00 SportKlub: Real Madryt – Club Joventut Badalona
9:00 CANAL+ Sport: Brooklyn Nets – Boston Celtics
13:00 SportKlub: Real Madryt – Lenovo Tenerife
15:50 SportKlub: Liga chińska (mecz półfinałowy)
18:10 nSport+: Brooklyn Nets – Boston Celtics
18:15 SportKlub: SIG Strasbourg – AS Monaco Basket
20:40 nSport+: Unicaja Baloncesto – Casademont Zaragoza (na żywo)
21:30 CANAL+ Family: Milwaukee Bucks – Philadelphia 76ers (na żywo)

niedziela, 25 kwietnia
1:35 SportKlub: Unicaja – Casademont Zaragoza
3:45 SportKlub: EWE Baskets Oldenburg – Brose Bamberg
9:00 CANAL+ Sport 2: Milwaukee Bucks – Philadelphia 76ers
12:30 SportKlub: MoraBanc Andorra – Barca Lassa (na żywo)
17:00 Polsat Sport Extra: FIBA Europe Cup (mecz o 3. miejsce, na żywo)
18:00 SportKlub: FC Bayern Monachium – ALBA Berlin (na żywo)
20:00 Polsat Sport Extra: FIBA Europe Cup (finał, na żywo)
20:00 Sportklub: Valencia BC – RETAbet Bilbao Basket (na żywo)
22:00 CANAL+ Sport: Brooklyn Nets – Phoenix Suns (na żywo)

poniedziałek, 26 kwietnia
9:00 CANAL+ Sport: Brooklyn Nets – Phoenix Suns
11:25 SportKlub: SIG Strasbourg – AS Monaco Basket
13:40 SportKlub: Barça Lassa – Real Madryt
15:50 SportKlub: Limoges CSP – ASVEL Lyon-Villeurbanne
17:30 Polsat Sport News: Energa Basket Liga
23:00 CANAL+ Sport 2: Brooklyn Nets – Phoenix Suns




ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here