Prezentujemy zestawienie najbliższych transmisji meczów koszykówki na antenach telewizyjnych.

Piątek, 20 stycznia

1.20 SportKlub: Perth Wildcats – Adelaide 36ers
1.30 Canal+ Sport: Boston Celtics – Golden State Warriors (na żywo)
4.00 SportKlub: FC Bayern Monachium – ALBA Berlin
6.00 Polsat Sport Extra: Virtus Segafredo Bolonia – Panathinaikos Ateny
8.00 Canal+ Sport: Basket Office (magazyn)
8.30 Polsat Sport Extra: Enea Zastal BC Zielona Góra – King Szczecin
9.00 Canal+ Sport: Detroi Pistons – Chicago Bulls
9.15 SportKlub: Boulogne-Levallois – ASVEL Lyon-Villeurbanne
11.30 SportKlub: Perth Wildcats – Sydney Kings (na żywo)
11.30 Canal+ Sport: Basket Office (magazyn)
12.00 Canal+ Sport: Boston Celtics – Golden State Warriors
13.00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga
13.35 SportKlub: Onvo Buyukcekmece Basketbol – Besiktas
14.00 Canal+ Sport 5: Basket Office (magazyn)
15.00 Canal+ Sport 5: Detroit Pistons – Chciago Bulls
16.15 SportKlub: ALBA Berlin – Telekom Baskets Bonn
17.20 Polsat Sport Extra: Polski Cukier Toruń – Tauron GTK Gliwice (na żywo)
17.30 Canal+ Sport 5: Bakset Office (magazyn)
18.30 Canal+ Sport: Boston Celtics – Golden State Warriors
20.00 Polsat Sport News: Olympiakos Pireus – Real Madryt (na żywo)
20.10 SportKlub: Jiangsu – Shenzen
21.00 Canal+ Sport 2: Detroit Pistons – Chicago Bulls
22.00 Polsat Sport News: Polski Cukier Toruń – Tauron GTK Gliwice
22.45 SportKlub: Perth Wildcats – Sydney Kings
23.30 Canal+ Sport 5: Boston Celtics – Golden State Warriors

Sobota, 21 stycznia

1.30 Canal+ Sport: Dallas Mavericks – Miami Heat (na żywo)
3.50 SportKlub: ALBA Berlin – Telekom Baskets Bonn
6.00 Polsat Sport News: Polski Cukier Toruń – Tauron GTK Gliwice
7.25 SportKlub: Perth Wildcats – Sydney Kings
8.00 Polsat Sport Extra: Polski Cukier Toruń – Tauron GTK Gliwice
9.00 Canal+ Sport: Dallas Mavericks – Miami Heat
10.00 SportKlub: Adelaide 36ers – Melbourne United (na żywo)
13.30 SportKlub: Manisa Buyuksehir Beleriye Spor – Pinar Karsiyaka (na żywo)

15.00 Canal+ Sport 5: Dallas Mavericks – Miami Heat
16.00 SportKlub: Darussafaka Tekfen – Turk Telekom (na żywo)
17.20 Polsat Sport Extra: WKS Śląsk Wrocław – Legia Warszawa (na żywo)

18.00 Canal+ Sport 2: Dallas Mavericks – Miami Heat
20.40 Canal+ Sport 5: Lenovo Teneryfa – Real Betis Baloncesto (na żywo)
20.45 SportKlub: BAXI Manresa – Unicaja (na żywo)

22.35 SportKlub: Telekom Baksets Bonn – EWE Baskets Oldenburg
23.00 Canal+ Sport: Toronto Raptors – Boston Celtics

Niedziela, 22 stycznia

4.00 SportKlub: BAXI Manresa – Unicaja
6.00 Polsat Sport News: WKS Śląsk Wrocław – Legia Warszawa
6.00 SportKlub: Adelaide 36ers – Melbourne United
8.00 Polsat Sport Extra: WKS Śląsk Wrocław – Legia Warszawa
8.15 SportKlub: Telekom Baksets Bonn – EWE Baskets Oldenburg
9.00 Canal+ Sport: Toronto Raptors – Boston Celtics
10.25 SportKlub: BAXI Manresa – Unicaja
12.25 Canal+ Sport 5: Barca – Surne Bilbao Baskets (na żywo)
12.25 Canal+ Sport: Barca – Surne Bilbao Baskets (na żywo)
12.30 SportKlub: Barca – Surne Bilbao Baskets (na żywo)

16.30 Canal+ Sport 5: Toronto Raptors – Boston Celtics
17.20 Polsat Sport Extra: BM Stal Ostrów Wielkopolski – Grupa Sierleccy Czarni Słupsk (na żywo)
18.25 Canal+ Sport 5: Joventut Badalona – Gran Canaria (na żywo)
18.30 SportKlub: Joventut Badalona – Gran Canaria (na żywo)

19.00 Canal+ Sport 2: Toronto Raptors – Boston Celtics
20.15 SportKlub: Paris Basketball – ASVEL Lyon-Villeurbanne
21.30 Canal+ Sport 2: Miami Heat – New Orleans Pelicans
22.40 SportKlub: Barca – Surne Bilbao Basket

Poniedziałek 23 stycznia

0.20 Canal+ Sport: Joventut Badalona – Gran Canaria
4.00 SportKlub: Joventut Badalona – Gran Canaria
6.00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga
7.05 SportKlub: Barca – Surne Bilbao Basket
9.00 Polsat Sport Extra: BM Stal Ostrów Wielkopolski – Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
9.00 Canal+ Sport: Miami Heat – New Orleans Pelicans
11.00 SportKlub: Paris Basketball – ASVEL Lyon-Villeurbanne
12.00 Canal+ Sport 2: Barca – Surne Bilbao Basket
13.10 SportKlub: Telekom Baskets Bonn – EWE Baskets Oldenburg
15.20 Canal+ Sport 5: Joventut Badalona – Gran Canaria
17.00 SportKlub: Aliaga Petkim Spor – Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket (na żywo)
18.00 Canal+ Sport 5: Miami Heat – New Orleans Pelicans
20.15 SportKlub: BAXI Manresa – Unicaja
21.00 Canal+ Sport 2: Miami Heat – New Orleans Pelicans
22.10 SportKlub: Telekom Baskets Bonn – EWE Baskets Oldenburg

Wtorek, 24 stycznia

2.40 SportKlub: Perth Wildcats – Sydney Kings
6.00 Polsat Sport Extra: WKS Śląsk Wrocław – Legia Warszawa
7.10 SportKlub: Joventut Badalona – Gran Canaria
9.00 SportKlub: Barca – Surne Bilbao Baskets
11.00 Polsat Sport Extra: Energa Basket Liga
11.00 SportKlub: Telekom Baskets Bonn – EWE Baskets Oldenburg
11.50 Canal+ Sport 2: Barca – Surne Bilbao Baskets
15.00 Canal+ Sport 5: Lenovo Teneryfa – Real Betis Balancesto
20.10 SportKlub: Telekom Baskets Bonn – EWE Baskets Oldenburg
22.20 SportKlub: Adelaide 36ers – Melbourne United
23.00 Polsat Sport News: Energa Baskets Liga (magazyn)

Środa, 25 stycznia

0.50 SportKlub: BAXI Manresa – Unicaja
7.10 SportKlub: Aliaga Petkim Spor – Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket
8.00 Polsat Sport News: Energa Baskets Liga (magazyn)
10.00 SportKlub: Joventut Badalona – Gran Canaria
11.35 SportKlub: Adelaide 36ers – Melbourne United
13.45 SportKlub: Manisa Buyuksehir Beleriye Spor – Pinar Karsiyaka
15.00 Canal+ Sport 5: Barca – Surne Bilbao Baskets
16.50 SportKlub: Manisa Buyuksehir Beleriye Spor – Pinar Karsiyaka
19.50 Polsat Sport News: WKS Śląsk Wrocław – Veolia Towers Hamburg (na żywo)
19.50 Polsat Sport: WKS Śląsk Wrocław – Veolia Towers Hamburg (na żywo)

20.15 SportKlub: BAXI Manresa – Unicaja

Czwartek, 26 stycznia

0.15 SportKlub: Beijing – Fujian
3.10 SportKlub: Anadolu Efes – Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket
7.15 SportKlub: Darussafaka – Turk Telekom
8.35 SportKlub: Barca – Surne Bilbao Basket
13.50 SportKlub: Joventut Badalona – Gran Canaria
15.50 SportKlub: Paris Basketball – ASVEL Lyon-Villeurbanne
17.20 Polsat Sport Extra: King Szczecin – Rawlplug Sokół Łańcut (na żywo)
20.10 SportKlub: Perth Wildcats – Adelaide 36ers
22.00 Canal+ Sport: Basket Office (magazyn)
23.00 Polsat Sport News: Panathinaikos Ateny – Żalgiris Kowno
23.00 Canal+ Sport: Baskets Office. Over Time (magazyn)
23.30 Canal+ Sport 5: Basket Office (magazyn)

Piątek, 27 stycznia

0.30 Canal+ Sport 5: Basket Office. Over Time (magazyn)
0.30 SportKlub: Guangsha – Shanghai
3.00 Canal+ Sport: Baskets Office. Over Time (magazyn)
3.50 SportKlub: Manisa Buyuksehir Beleriye Spor – Pinar Karsiyaka
4.00 Canal+ Sport: Phoenix Suns – Dallas Mavericks (na żywo)
6.00 Polsat Sport Extra: King Szczecin – Rawlplug Sokół Łańcut
7.10 SportKlub: Jiangsu – Shenzen
8.00 Canal+ Sport: Basket Office (magazyn)
9.00 Canal+ Sport: Phoenix Suns – Dallas Mavericks
11.30 SportKlub: Perth Wildcats – Illawara Hawks (na żywo)
13.00 Polsat Sport News: Energa Baskets Liga
14.00 Canal+ Sport 5: Phoenix Suns – Dallas Mavericks
15.40 SportKlub: Zhejiang – Beijing
16.40 Canal+ Sport 2: Basket Office (magazyn)
17.20 Polsat Sport Extra: PGE Spójnia Stargard – Legia Warszawa (na żywo)
17.40 Canal+ Sport 2: Basket Office. Over Time (magazyn)
18.00 Canal+ Sport 2: Phoenix Suns – Dallas Mavericks
20.10 SportKlub: Perth Wildcats – Sydney Kings

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments