Prezentujemy zestawienie najbliższych transmisji meczów koszykówki na antenach telewizyjnych.

Poniedziałek 15 stycznia

8.00 SportKlub: Unicaja – Dreamland Gran Canaria
8.30 Polsat Sport Extra: PGE Spójnia Stargard – Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
9.00 Canal+ Sport: Denver Nuggets – Indiana Pacers
10.05 SportKlub: Unicaja – Barca
11.00 Canal+ Sport 5: Denver Nuggets – Indiana Pacers
13.00 Polsat Sport News: Dziki Warszawa – Legia Warszawa
16.00 SportKlub: Unicaja – Dreamland Gran Canaria
18.00 Polsat Sport News: PGE Spójnia Stargard – Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
18.00 Canal+ Sport 2: Denver Nuggets – Indiana Pacers
23.00 Polsat Sport News: Grupa Sierleccy Czarni Słupsk – Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
23.20 SportKlub: Unicaja – Dreamland Gran Canaria

Wtorek 16 stycznia

0.00 Canal+ Sport: Memphis Grizzlies – Golden State Warriors (na żywo)
4.30 Canal+ Sport: Los Angeles Lakers – Oklahoma City Thunder (na żywo)

8.00 SportKlub: UCAM Murcja – Real Madryt
10.20 SportKlub: Casademont Saragossa – Real Madryt
11.30 Canal+ Sport: Memphis Grizzlies – Golden State Warriors
13.00 Polsat Sport News: Dziki Warszawa – Legia Warszawa
13.30 Canal+ Sport: Los Angeles Lakers – Oklahoma City Thunder
18.00 Canal+ Sport: Memphis Grizzlies – Golden State Warriors
18.10 SportKlub: UCAM Murcja – Real Madryt
18.55 Polsat Sport News: Dolomiti Energa Trento – WKS Śląsk Wrocław (na żywo)
21.30 Canal+ Sport: Los Angeles Lakers – Oklahoma City Thunder
23.45 SportKlub: UCAM Murcja – Real Madryt

Środa 17 stycznia

8.00 SportKlub: Lenovov Teneryfa – Barca
8.00 Polsat Sport News: Dolomiti Energa Trento – WKS Śląsk Wrocław
10.25 SportKlub: UCAM Murcja – Real Madryt
16.55 Polsat Sport News: Fenerbahce Alagoz Holding – Polski Cukier AZS UMCS Lublin (na żywo)
18.15 SportKlub: Lenovo Teneryfa – Barca
19.15 Canal+ Sport 5: Lenovo Teneryfa – Barca
23.55 SportKlub: Lenovo Teneryfa – Barca

Czwartek 18 stycznia

7.50 SportKlub: Unicaja – Dreamland Gran Canaria
10.10 SportKlub: Lenovo Teneryfa – Barca
10.30 Canal+ Sport 5: Lenovo Teneryfa – Barca
11.00 Polsat Sport News: Fenerbahce Alagoz Holding – Polski Cukier AZS UMCS Lublin
16.05 SportKlub: Lenovo Teneryfa – Barca
17.20 Polsat Sport Extra: Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski – PGE Spójnia Stargard (na żywo)
18.25 Polsat Sport Premium 1: Anadolu Efes Stambuł – Barca (na żywo)
20.15 Polsat Sport Premium 2: Olympiacos Pireus – Maccabi Electra Tel Awiw (na żywo)

23.20 SportKlub: Unicaja – Dreamland Gran Canaria

Piątek 19 stycznia

1.40 SportKlub: UCAM Murcja – Real Madryt
4.00 Canal+ Sport: Memphis Grizzlies – Minnesota Timberwolves (na żywo)
6.00 Polsat Sport Extra: Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski – PGE Spójnia Stargard
8.00 SportKlub: UCAM Murcja – Real Madryt
9.00 Canal+ Sport: Memphis Grizzlies – Minnesota Timberwolves
10.50 SportKlub: Lenovo Teneryfa – Joventut Badalona
17.20 Polsat Sport Extra: Muszynianka Domelo Sokół Łańcut – Polski Cukier Start Lublin (na żywo)
18.45 Canal+ Sport: Memphis Grizzlies – Minnesota Timberwolves
19.55 Polsat Sport Premium 1: AS Monaco – Real Madryt (na żywo)
20.10 Polsat Sport News: Pananthinaikos AKTOR Ateny – Partizan Mozzart Bet Belgrad (na żywo)

21.00 Canal+ Sport 5: Memphis Grizzlies – Minnesota Timberwolves
22.30 Polsat Sport News: AS Monaco – Real Madryt

Sobota 20 stycznia

1.00 Canal+ Sport: Charlotte Hornets – San Antonio Spurs (na żywo)
2.15 SportKlub: UCAM Murcja – Real Madryt
6.00 Polsat Sport Extra: Muszynianka Domelo Sokół Łańcut – Polski Cukier Start Lublin
8.00 SportKlub: Lenovo Teneryfa – Barca
9.00 Canal+ Sport: Charlotte Hornets – San Antonio Spurs
11.00 Canal+ Sport 5: Charlotte Hornets – San Antonio Spurs
13.30 Emocje TV: Tauron GTK Gliwice – King Szczecin (na żywo)
14.15 Canal+ Sport 2: Charlotte Hornets – San Antonio Spurs
15.30 Emocje TV: Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia – WKS Śląsk Wrocław (na żywo)
16.20 Canal+ Sport: Charlotte Hornets – San Antonio Spurs
17.20 Polsat Sport Extra: MKS Dąbrowa Górnicza – Anwil Włocławek (na żywo)
18.00 SportKlub: Dreamland Gran Canaria – UCAM Murcja (na żywo)

19.30 Emocje TV: Legia Warszawa – Grupa Sierleccy Czarni Słupsk (na żywo)
20.45 SportKlub: Joventut Badalona – Unicaja (na żywo)
21.00 Canal+ Sport: Detroit Pistons – Milwaukee Bucks (na żywo)

Niedziela 21 stycznia

0.25 SportKlub: Dreamland Gran Canaria – UCAM Murcja
6.00 Polsat Sport Extra: MKS Dąbrowa Górnicza – Anwil Włocławek
9.00 SportKlub: Baskonia – Real Madryt
9.00 Canal+ Sport: Detroit Pistons – Milwaukee Bucks
10.10 SportKlub: Dreamland Gran Canaria – UCAM Murcja
12.20 SportKlub: Lenovo Teneryfa – Joventut Badalona
14.00 Canal+ Sport 2: Detroit Pistons – Milwaukee Bucks
17.20 Polsat Sport Extra: Trefl Sopot – Enea Stelmet Zastal Zielona Góra (na żywo)
18.25 SportKlub/Canal+ Sport 5: Coviran Granada – Barca (na żywo)
21.30 Canal+ Sport: Los Angeles Clippers – Brooklyn Nets (na żywo)

Wspieraj PROBASKET

  • Robiąc zakupy wybierz oficjalny sklep Nike
  • Albo SK STORE, czyli dawny Sklep Koszykarza
  • Planujesz zakup NBA League Pass? Wybierz nasz link
  • Zarejestruj się i znajdź świetne promocje w sklepie Lounge by Zalando
  • Ogromne wyprzedaże znajdziesz też w sklepie HalfPrice
  • Zobacz czy oficjalny sklep New Balance nie będzie miał dla Ciebie dobrej oferty
  • Jadąc na wakacje sprawdź ofertę polskich linii lotniczych LOT
  • Lub znajdź hotel za połowę ceny dzięki wyszukiwarce Triverna




  • Subscribe
    Powiadom o
    guest
    0 komentarzy
    Inline Feedbacks
    View all comments