Prezentujemy zestawienie najbliższych transmisji meczów koszykówki na antenach telewizyjnych.

poniedziałek, 14 czerwca
6:00 Polsat Sport News: Tunezja – Meksyk
8:00 CANAL+ Sport: Milwaukee Bucks – Brooklyn Nets
8:30 Polsat Sport Extra: Polska – Rosja
9:35 SportKlub: FC Bayern Monachium – ALBA Berlin
11:45 SportKlub: Liga hiszpańska, 3. mecz półfinałowy
14:00 SportKlub: Real Madryt – Barcelona
20:00 CANAL+ Sport: Milwaukee Bucks – Brooklyn Nets
21:00 Polsat Sport Extra: Polsat Sport Extra: Polska – Rosja

wtorek, 15 czerwca
0:10 SportKlub: AS Monaco Basket – Orléans Loiret Basket
8:00 Polsat Sport News: Mecz towarzyski
9:25 SportKlub: AS Monaco Basket – Orléans Loiret Basket
11:30 SportKlub: Real Madryt – Barcelona
19:00 SportKlub: ALBA Berlin – FC Bayern Monachium
21:55 CANAL+ Sport: Real Madryt – Barcelona (na żywo)
22:00 SportKlub: Real Madryt – Barcelona (na żywo)

środa, 16 czerwca
1:30 CANAL + Sport: Koszykówka NBA
9:00 CANAL + Sport: Koszykówka NBA
9:25 SportKlub: ALBA Berlin – FC Bayern Monachium
10:00 Polsat Sport News: Mecz towarzyski
11:00 CANAL+ Sport: Real Madryt – Barcelona
11:40 SportKlub: Real Madryt – Barcelona
18:00 nSport+: Koszykówka NBA
19:50 Super Polsat: Polska – Tunezja (na żywo)
20:00 Polsat Sport News: Polska – Tunezja (na żywo)
21:00 CANAL+ Sport: Koszykówka NBA
22:50 SportKlub: ALBA Berlin – FC Bayern Monachium

czwartek, 17 czerwca
0:55 CANAL+ Sport: Real Madryt – Barcelona
6:00 Polsat Sport Extra: Polska – Tunezja
7:00 Polsat Sport News: Mecz towarzyski
9:35 SportKlub: Bourg-En-bresse – Limoges CSP
11:40 SportKlub: Real Madryt – Barcelona
21:55 CANAL+ Sport: Real Madryt – Barcelona
22:00 SportKlub: Real Madryt – Barcelona
23:55 nSport+: Real Madryt – Barcelona

piątek, 18 czerwca
7:00 Polsat Sport News: Mecz towarzyski
8:30 Polsat Sport Extra: Polska – Tunezja
9:00 CANAL+ Sport: Real Madryt – Barcelona
9:40 SportKlub: SIG Strasbourg – AS Monaco Basket
11:45 SportKlub: Real Madryt – Barcelona
13:55 SportKlub: EWE Baskets Oldenburg – Brose Bamberg
16:30 nSport+: Barcelona – Real Madryt
19:00 CANAL+ Sport: Barcelona – Real Madryt
20:30 Polsat Sport: Polska – Łotwa (na żywo)
23:15 SportKlub: ASVL Lyon-Villeurbanne – AS Monaco Basket

sobota, 19 czerwca
1:00 CANAL+ Sport: Koszykówka NBA
6:00 Polsat Sport Extra: Polska – Tunezja
9:00 CANAL+ Sport 2: Koszykówka NBA
10:00 Polsat Sport News: Mecz towarzyski
10:35 SportKlub: ASVL Lyon-Villeurbanne – Elan Chalon-sur-saone
13:40 SportKlub: Unicaja – Morabanc Andorra
15:00 nSport+: Koszykówka NBA
17:00 CANAL+ Sport 2: Koszykówka NBA

niedziela, 20 czerwca
8:50 SportKlub: Bourg-En-bresse – Limoges CSP
10:45 SportKlub: Fenerbahçe Beko – Darrüşşafaka Tekfen








ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj