Prezentujemy zestawienie najbliższych transmisji meczów koszykówki na antenach telewizyjnych.

Poniedziałek, 13 listopada

9.00 Canal+ Sport: Los Angeles Clippers — Memphis Grizzlies
11.30 Canal+ Sport 5: Barca — Lenovo Teneryfa
13.00 Polsat Sport News: Anwil Włocławek — Polski Cukier Start Lublin
13.10 TVP Sport: Polska — Litwa
18.00 Polsat Sport News: Trefl Sopot — Legia Warszawa
19.00 Canal+ Sport 5: Los Angeles Clippers — Memphis Grizzlies
21.00 Canal+ Sport 2: Los Angeles Clippers — Memphis Grizzlies
21.45 SportKlub: Basquet Girona — Unicaja

Wtorek, 14 listopada

3.40 SportKlub: Barca — Lenovo Teneryfa
6.00 SportKlub: Dreamland Gran Canaria — Coviran Granada
13.00 Polsat Sport News: Trefl Sopot — Legia Warszawa

Środa, 15 listopada

3.55 SportKlub: Basquet Girona — Unicaja
6.00 SportKlub: Barca — Lenovo Teneryfa
12.45 SportKlub: Dreamland Gran Canaria — Coviran Granada
19.55 Polsat Sport News: Dreamland Gran Canaria — WKS Śląsk Wrocław (na żywo)
20.20 Polsat Sport Fight: FC Bayern Monachium — Partizan Mozzart Bet Belgrad (na żywo)

20.30 Canal+ Sport 5: Barca — Lenovo Teneryfa
23.00 Polsat Sport Extra: Panathinaikos Ateny — Żalgiris Kowno

Czwartek, 16 listopada

6.00 SportKlub: Basquet Girona — Unicaja
12.45 SportKlub: Basquet Girona — Unicaja
17.20 Polsat Sport Extra: Polski Cukier Start Lublin — Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia (na żywo)

Piątek, 17 listopada

4.00 Canal+ Sport: Golden State Warriors — Oklahoma City Thunder (na żywo)
6.00 SportKlub: Basquet Girona — Unicaja
9.00 Canal+ Sport: Golden State Warriors — Oklahoma City Thunder
11.55 SportKlub: Basquet Girona — Unicaja
12.45 Canal+ Sport 5: Barca — Lenovo Teneryfa
17.20 Polsat Sport Extra: Arriva Twarde Pierniki Toruń — Trefl Sopot (na żywo)
18.00 Canal+ Sport: Golden State Warriors — Oklahoma City Thunder
21.00 Canal+ Sport 5: Golden State Warriors — Oklahoma City Thunder

Sobota, 18 listopada

1.30 Canal+ Sport: San Antonio Spurs — Sacramento Kings (na żywo)
6.00 SportKlub: Joventut Badalona — Valencia Basket
9.00 Canal+ Sport: San Antonio Spurs — Sacramento Kings
11.55 SportKlub: Dreamland Gran Canaria — Coviran Granada
17.00 Canal+ Sport 5: San Antonio Spurs — Sacramento Kings
17.20 Polsat Sport News: Enea Zastal BC Zielona Góra — Anwil Włocławek (na żywo)
18.00 SportKlub: Casademont Saragossa — Dreamland Gran Canaria (na żywo)

19.35 Canal+ Sport: San Antonio Spurs — Sacramento Kings

Niedziela, 19 listopada

0.00 Canal+ Sport: Charlotte Hornets — New York Knicks (na żywo)
6.00 SportKlub: Casademont Saragossa — Dreamland Gran Canaria
9.00 Canal+ Sport: Charlotte Hornets — New York Knicks
12.25 Canal+ Sport 5/SportKlub: Real Madryt — Unicaja (na żywo)
16.00 Canal+ Sport 5: Charlotte Hornets — New York Knicks
17.20 Polsat Sport News: Grupa Sierleccy Czarni Słupsk — WKS Śląsk Wrocław (na żywo)
18.30 SportKlub: UCAM Murcja — Barca (na żywo)

19.00 Canal+ Sport: Charlotte Hornets — New York Knicks
21.00 Canal+ Sport: Brooklyn Nets — Philadelphia 76ers (na żywo)

***

Wspieraj PROBASKET

  • Robiąc zakupy wybierz oficjalny sklep Nike
  • Albo SK STORE, czyli dawny Sklep Koszykarza
  • Planujesz zakup NBA League Pass? Wybierz nasz link
  • Zarejestruj się i znajdź świetne promocje w sklepie Lounge by Zalando
  • Ogromne wyprzedaże znajdziesz też w sklepie HalfPrice
  • Zobacz czy oficjalny sklep New Balance nie będzie miał dla Ciebie dobrej oferty
  • Jadąc na wakacje sprawdź ofertę polskich linii lotniczych LOT
  • Lub znajdź hotel za połowę ceny dzięki wyszukiwarce Triverna


  • Subscribe
    Powiadom o
    guest
    0 komentarzy
    Inline Feedbacks
    View all comments