Prezentujemy zestawienie najbliższych transmisji meczów koszykówki na antenach telewizyjnych.

Czwartek, 12 stycznia

0.40 SportKlub: Shandong – Qingdao
3.35 SportKlub: Paris Basketball – Boulogne-Levallois
8.00 SportKlub: Real Madryt – Gran Canaria
11.00 Polsat Sport: Suzuki Pucha Polski – losowanie
11.00 Polsat Sport News: WKS Śląsk Wrocław – Gran Canaria
14.25 SportKlub: EWE Baskets Oldenburg – NINERS Chemnitz
16.40 SportKlub: AS Monaco – ASVEL Lyon-Villeurbanne
17.20 Polsat Sport Extra: Suzuki Arka Gdynia – Grupa Sierleccy Czarni Słupsk (na żywo)
18.40 SportKlub: Tofas – Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket
20.30 Polsat Sport News: Virtus Segafredo Bolonia – Olympiakos Pireus (na żywo)
20.50 SportKlub: Real Madryt – Gran Canaria
22.00 Canal+ Sport: Basket Office (magazyn)
22.40 SportKlub: Brisbane Bullets – Perth Wildcats
23.00 Canal+ Sport: Basket Office. Over Time
23.00 Polsat Sport News: WKS Śląsk Wrocław – Gran Canaria
23.30 Canal+ Sport 5: Basket Office (magazyn)

Piątek, 13 stycznia

0.35 Canal+ Sport 5: Basket Office. Over Time (magazyn)
0.55 SportKlub: Qingdao – Shanghai
3.50 SportKlub: AS Monaco – ASVEL Lyon-Villeurbanne
6.00 Polsat Sport Extra: Virtus Segafredo Bolonia – Olympiakos Pireus
8.00 Polsat Sport Extra: Suzuki Arka Gdynia – Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
9.00 Canal+ Sport 2: Basket Office (magazyn)
9.30 SportKlub: Cairns Taipans – Illawarra Hawks (na żywo)
10.00 Canal+ Sport 2: Basket Office. Over Time (magazyn)
11.45 Canal+ Sport 5: Basket Office (magazyn)
12.45 Canal+ Sport 5: Basket Office. Over Time (magazyn)
13.00 SPortKlub: Ningbo – Shandong (na żywo)
17.00 SportKlub: Onvo Buyukcekmece Basketbol – Besiktas
17.20 Polsat Sport Extra: Trefl Sopot – Arriva Twarde Pierniki Toruń (na żywo)
19.00 SportKlub: Ningbo – Shandong
19.20 Canal+ Sport 2: Basket Office (magazyn)
20.00 Polsat Sport Extra: Panathinaikos Ateny – Maccabi Playtika Tel Awiw (na żywo)
20.20 Canal+ Sport: Basket Office. Over Time (magazyn)
20.30 Polsat Sport News: Barca – Anadolu Efes Stambuł (na żywo)
21.30 SportKlub: Loenovo Teneryfa – Unicaja
22.30 Polsat Sport News: Trefl Sopot – Arriva Twarde Pierniki Toruń
23.45 SportKlub: Sydney Kings – Tasmania JackJumpers

Sobota, 14 stycznia

3.45 SportKlub: SIG Strasbourg – Boulogne-Levallois
4.00 Canal+ Sport: Los Angeles Clippers – Denver Nuggets (na żywo)
6.00 Polsat Sport News: Trefl Sopot Arriva Twarde Pierniki Toruń
8.00 Polsat Sport Extra: Trefl Sopot Arriva Twarde Pierniki Toruń
9.00 Canal+ Sport: Los Angeles Clippers – Denver Nuggets
10.00 SportKlub: Perth Wildcats – Adelaide 36ers (na żywo)
12.00 Polsat Sport News: Barca – Anadolu Efes Stambuł
13.30 SportKlub: Aliaga Petkim Spor – Turk Telekom (na żywo)
14.00 Canal+ Sport 5: Los Angeles Clippers – Denver Nuggets
16.00 Canal+ Sport 2: Basket Office (magazyn)
16.00 SportKlub: Bahcesehir Koleji – Tofas (na żywo)
17.00 Canal+ Sport 2: Los Angeles Clippers – Denver Nuggets
17.20 Polsat Sport Extra: PGE Spójnia Stargard – WKS Śląsk Wrocław (na żywo)
18.05 SportKlub: Ningbo – Shandong
19.00 Canal+ Sport 2: Miami Heat – Milwaukee Bucks (na żywo)
20.45 SportKlub: Casademont Saragossa – Lenovo Teneryfa (na żywo)

23.00 Canal+ Sport 5: Gran Canaria – Carplus Fuenlabrada
23.00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga (magazyn)

Niedziela, 15 stycznia

4.00 SportKlub: Casademont Saragossa – Lenovo Teneryfa
6.00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga (magazyn)
9.00 Canal+ Sport: Miami Heat – Milwaukee Bucks
11.30 Polsat Sport Extra: PGE Spójnia Stargard – WKS Śląsk Wrocław
12.25 Canal+ Sport 5: Coviran Granada – Real Madryt (na żywo)
12.30 SportKlub: Coviran Granada – Real Madryt (na żywo)

15.00 Canal+ Sport 5: Miami Heat – Milwaukee Bucks
15.00 SportKlub: ALBA Berlin – Telekom Baskets Bonn (na żywo)
16.55 Canal+ Family: NBA
17.00 SportKlub: Valencia Basket – BAXI Manresa (na żywo)
17.20 Polsat Sport Extra: Enea Zastal BC Zielona Góra – Anwil Włocławek (na żywo)
19.00 SportKlub: JDA Dijon Basket – Boulogne-Levallois (na żywo)
21.30 Canal+ Sport: Chicago Bulls – Golden State Warriors (na żywo)

Poniedziałek, 16 stycznia

0.10 SportKlub: Coviran Granada – Real Madryt
0.20 Canal+ Sport 2: Coviran Granada – Real Madryt
1.55 SportKlub: ALBA Berlin – Telekom Baskets Bonn
4.00 SportKlub: Valencia Basket – BAXI Manresa
6.00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga (magazyn)
6.00 SportKlub: JDA Dijon Basket – Boulogne-Levallois
8.15 SportKlub: Casademont Saragossa – Lenovov Teneryfa
9.00 Canal+ Sport: Chicago Bulls – Golden State Warriors
13.00 SportKlub: Beijing – Fujian (na żywo)
15.45 Canal+ Sport 2: Chicago Bulls – Golden State Warriors
17.00 SportKlub: Anadolu Efes Stambuł – Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket (na żywo)
20.15 SportKlub: Ningbo – Shandong
20.30 Canal+ Sport: NBA 360 (magazyn)
22.50 SportKlub: Beijing – Fujian

Wtorek, 17 stycznia

0.00 Canal+ Sport: Memphis Grizzlies – Phoenix Suns (na żywo)
1.25 SportKlub: Anadolu Efes Stambuł – Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket
3.40 SportKlub: Veolia Towers Hamburg – EWE Baskets Oldenburg
4.30 Canal+ Sport: Los Angeles Lakers – Houston Rockets (na żywo)
6.00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga (magazyn)
7.10 SportKlub: Coviran Grenada – Real Madryt
9.00 SportKlub: Anadolu Efes Stambuł – Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket
9.00 Canal+ Sport: Memphis Grizzlies – Phoenix Suns
11.00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga (magazyn)
11.00 Canal+ Sport: Los Angeles Lakers – Houston Rockets
13.00 SportKlub: Guangsha – Shanghai (na żywo)
13.00 Canal+ Sport: NBA 360 (magazyn)
18.00 Canal+ Sport: Memphis Grizzlies – Phoenix Suns
20.20 SportKlub: Valencia Basket – BAXI Manresa
21.00 Canal+ Sport: Los Angeles Lakers – Houston Rockets
22.50 SportKlub: Guangsha – Shanghai
23.00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga (magazyn)

Środa, 18 stycznia

1.20 SportKlub: Coviran Grenada – Real Madryt
4.10 SportKlub: Telekom Baskets Bonn – Fraport Skyliners
7.15 SportKlub: ALBA Berlin – Telekom Baskets Bonn
7.40 Canal+ Sport 2: Coviran Grenada – Real Madryt
8.00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga (magazyn)
8.30 Polsat Sport Extra: Energa Basket Liga
9.25 SportKlub: Onvo Buyukcekmece Basketbol – Besiktas
13.00 SportKlub: Zhejiang – Beijing (na żywo)
13.00 Canal+ Sport 5: Memphis Grizzlies – Phoenix Suns
15.00 Canal+ Sport 5: Los Angeles Lakers – Houston Rockets
16.35 SportKlub: Perth Wildcats – Adelaide 36ers
18.20 Polsat Sport Extra: Buducnost Voli Podgorica – WKS Śląsk Wrocław (na żywo)
20.15 SportKlub: Onvo Buyukcekmece Basketbol – Besiktas
22.50 SportKlub: Zhejiang – Beijing

Wspieraj PROBASKET

  • Robiąc zakupy wybierz oficjalny sklep Nike
  • Albo SK STORE, czyli dawny Sklep Koszykarza
  • Planujesz zakup NBA League Pass? Wybierz nasz link
  • Zarejestruj się i znajdź świetne promocje w sklepie Lounge by Zalando
  • Ogromne wyprzedaże znajdziesz też w sklepie HalfPrice
  • Zobacz czy oficjalny sklep New Balance nie będzie miał dla Ciebie dobrej oferty
  • Jadąc na wakacje sprawdź ofertę polskich linii lotniczych LOT
  • Lub znajdź hotel za połowę ceny dzięki wyszukiwarce Triverna




  • Subscribe
    Powiadom o
    guest
    0 komentarzy
    Inline Feedbacks
    View all comments