Prezentujemy zestawienie najbliższych transmisji meczów koszykówki na antenach telewizyjnych.


niedziela, 10 stycznia
1:15 SportKlub: Lokman Hekim Fethiye Belediyespor – Pinar Karşiyaka
4:15 SportKlub: Beşiktaş Sompo Japan – Pinar Karşiyaka
8:00 Polsat Sport Extra: Anwil Włocławek – King Szczecin
9:00 CANAL+ Sport 2: Philadelphia 76ers – Denver Nuggets
11:00 SportKlub: Darüşşafaka Tekfen – Türk Telekom (na żywo)
13:15 SportKlub: Gaziantep Basketbol – HDI Sigorta Afyon Belediye (na żywo)
15:30 SportKlub: Anadolu Efes – Galatasaray Doga Sigorta (na żywo)
16:25 nSport+: Philadelphia 76ers – Denver Nuggets
17:30 Polsat Sport Extra: Pszczółka Start Lublin – HydroTruck Radom (na żywo)
18:00 SportKlub: Petkim Spor – Büyükçekmece Basketbol (na żywo)
18:25 nSport+: Unicaja Malaga – TD Systems Baskonia (na żywo)
20:00 CANAL+ Sport 2: Philadelphia 76ers – Denver Nuggets
20:00 SportKlub: Unicaja Malaga – TD Systems Baskonia
22:00 CANAL+ Sport: Los Angeles Clippers – Chicago Bulls (na żywo)

poniedziałek, 11 stycznia
2:10 SportKlub: Barça Lassa – Club Joventut Badalona
4:20 SportKlub: Morabanc Andorra – Real Madryt
9:00 CANAL+ Sport 2: Los Angeles Clippers – Chicago Bulls
10:15 SportKlub: Morabanc Andorra – Real Madryt
11:00 Polsat Sport Extra: Pszczółka Start Lublin – HydroTruck Radom
14:30 Polsat Sport News: Anwil Włocławek – King Szczecin
15:45 nSport+: Unicaja Malaga – TD Systems Baskonia
18:00 nSport+: Los Angeles Clippers – Chicago Bulls
18:25 SportKlub: Petkim Spor – Gaziantep Basketbol
23:35 SportKlub: Z Archiwum ACB: MoraBanc Andorra, Przemysław Karnowski

wtorek, 12 stycznia
2:05 SportKlub: Club Joventut Badalona – San Pablo Burgos
10:10 SportKlub: Club Joventut Badalona – San Pablo Burgos
11:00 Polsat Sport Extra: Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski – Trefl Sopot
14:30 Polsat Sport News: Pszczółka Start Lublin – HydroTruck Radom
17:45 nSport+: Unicaja Malaga – TD Systems Baskonia
18:20 SportKlub: Büyükçekmece Basketbol – Fenerbahçe Beko
19:55 nSport+: Brose Bamberg – RETAbet Bilbao (na żywo)
20:05 Polsat Sport News: Maccabi Fox Tel Awiw – Olympiakos Pireus (na żywo)
23:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga (magazyn)
23:35 SportKlub: Z Archiwum ACB: FC Barcelona, Maciej Lampe

środa, 13 stycznia
2:00 CANAL+ Sport: Houston Rockets – Los Angeles Lakers (na żywo)
2:00 SportKlub: Barça Lassa – Club Joventut Badalona
8:07 Polsat Sport News: Energa Basket Liga (magazyn)
9:00 CANAL+ Sport 2: Houston Rockets – Los Angeles Lakers
10:20 SportKlub: Barça Lassa – Club Joventut Badalona
12:45 nSport+: Brose Bamberg – RETAbet Bilbao
14:30 Polsat Sport News: Anwil Włocławek – King Szczecin
18:00 nSport+: Houston Rockets – Los Angeles Lakers
19:00 SportKlub: Anadolu Efes – Pinar Karşiyaka
20:25 nSport+: SIG Strasbourg – VEF Ryga (na żywo)
23:00 Polsat Sport News: FC Bayern Monachium – Zenit Sankt Petersburg
23:35 SportKlub: Z Archiwum ACB: Iberostar Tenerife, Mateusz Ponitka

czwartek, 14 stycznia
10:15 SportKlub: Unicaja Malaga – TD Systems Baskonia
11:07 Polsat Sport News: Energa Basket Liga (magazyn)
12:07 Polsat Sport News: Pszczółka Start Lublin – HydroTruck Radom
12:45 nSport+: SIG Strasbourg – VEF Ryga
17:30 Polsat Sport Extra: WKS Śląsk Wrocław – Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski (na żywo)
18:55 SportKlub: Türk Telekom – Ogm Ormanspor
22:30 Polsat Sport News: WKS Śląsk Wrocław – Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski
23:35 SportKlub: Z Archiwum ACB: Coosur Real Betis, A.J. Slaughter

piątek, 15 stycznia
1:30 CANAL+ Sport: Philadelphia 76ers – Miami Heat (na żywo)
7:00 Polsat Sport Extra: WKS Śląsk Wrocław – Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski
8:07 Polsat Sport News: Energa Basket Liga (magazyn)
9:00 CANAL+ Sport: Philadelphia 76ers – Miami Heat
10:20 SportKlub: TD Systems Baskonia – Barça Lassa
12:35 SportKlub: Unicaja malaga – TD Systems Baskonia
14:30 Polsat Sport News: WKS Śląsk Wrocław – Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski
17:00 SportKlub: Frutti Extra Bursaspor – Lokman Hekim Fethiye Belediyespor (na żywo)
17:30 Polsat Sport Extra: Enea Astoria Bydgoszcz – HydroTruck Radom (na żywo)
18:20 CANAL+ Sport 2: Philadelphia 76ers – Miami Heat
20:30 Polsat Sport Extra: Zenit Sankt Petersburg – Żalgiris Kowno
23:35 SportKlub: Z Archiwum ACB: Rio Natura Monbus Obradoiro, Adam Waczyński

sobota, 16 stycznia
1:30 CANAL+ Sport: Milwaukee Bucks – Dallas Mavericks (na żywo)
8:30 Polsat Sport Extra: Enea Astoria Bydgoszcz – HydroTruck Radom
9:00 CANAL+ Sport: Milwaukee Bucks – Dallas Mavericks
11:00 SportKlub: Galatasaray Doga Sigorta – Ogm Ormanspor (na żywo)
13:15 SportKlub: HDI Sigorta Afyon Belediye – Petkim Spor (na żywo)
15:30 SportKlub: Büyükçekmece Basketbol – Tofaş (na żywo)
17:30 Polsat Sport Extra: Pszczółka Start Lublin – Trefl Sopot (na żywo)
18:00 SportKlub: Baxi Manresa – Unicaja (na żywo)
18:30 nSport+: Milwaukee Bucks – Dallas Mavericks
20:40 nSport+: Herbalife Gran Canaria – Iberostar Tenerife (na żywo)
20:45 SportKlub: Herbalife Gran Canaria – Iberostar Tenerife (na żywo)
22:55 SportKlub: MHP RIESEN Ludwigsburg – Brose Bamberg
23:00 CANAL+ Sport: San Antonio Spurs – Houston Rockets (na żywo)



Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments