Prezentujemy zestawienie najbliższych transmisji meczów koszykówki na antenach telewizyjnych.

Poniedziałek 1 sierpnia

3.55 SportKlub: Real Madryt – Bitci Baskonia
6.00 SportKlub: Club Joventut Badalona – Barça
8.20 SportKlub: Bitci Baskonia – Real Madryt
10.20 SportKlub: Jiangsu – Tianjin
12.35 SportKlub: Qingdao – Shenzhen
15.25 SportKlub: MHP RIESEN Ludwigsburg – ratiopharm ulm
17.25 SportKlub: Fenerbahçe Beko – Gaziantep Basketbol
19.25 SportKlub: ASVEL Lyon-Villeurbanne – AS Monaco
22.40 SportKlub: Barca – Club Joventut Badalona

Wtorek, 2 sierpnia

0.50 SportKlub: FC Bayern Monachium – SYNTAINICS MBC
6.00 SportKlub: Bitci Baskonia – Real Madryt
8.15 SportKlub: Club Joventut Badalona – Barça
10.35 SportKlub: Shandong – Beikong
13.10 SportKlub: Jiangsu – Sichuan
15.25 SportKlub: FC Bayern Monachium – SYNTAINICS MBC
17.25 SportKlub: HDI Sigorta Afyon Belediye – Darüşşafaka Tekfen
22.50 SportKlub: SportKlub: Bitci Baskonia – Real Madryt

Środa, 3 sierpnia

0.55 SportKlub: Hamburg Towers – FC Bayern Monachium
2.50 SportKlub: ASVEL Lyon-Villeurbanne – AS Monaco
6.00 SportKlub: Club Joventut Badalona – Barça
8.25 SportKlub: Club Joventut Badalona – Barça
10.55 SportKlub: Sichuan – Zhejiang
13.10 SportKlub: Tianjin – Guangdong
15.30 SportKlub: Hamburg Towers – FC Bayern Monachium
17.30 SportKlub: Gaziantep Basketbol – Galatasaray NEF
22.40 SportKlub: Club Joventut Badalona – Barça

Najbliższy podcast PROBASKET już w środę 3 sierpnia o godz. 21:00 na żywo na YouTube!

Czwartek, 4 sierpnia

0.55 SportKlub: NINERS Chemnitz – Telekom Baskets Bonn
6.00 SportKlub: Club Joventut Badalona – Barça
8.35 SportKlub: Barça – Real Madryt
10.45 SportKlub: Sichuan – Fujian
12.55 SportKlub: Liaoning – Tianjin
15.30 SportKlub: NINERS Chemnitz – Telekom Baskets Bonn
17.35 SportKlub: Beşiktaş Icrypex – HDI Sigorta Afyon Belediye
22.30 SportKlub: Club Joventut Badalona – Barça

Piątek, 5 sierpnia

1.00 SportKlub: FC Bayern Monachium – SYNTAINICS MBC
6.00 SportKlub: Barça – Real Madryt
8.10 SportKlub: Barça – Real Madryt
10.45 SportKlub: Guangsha – Beijing
13.10 SportKlub: Xinjiang – Qingdao
15.35 SportKlub: FC Bayern Monachium – NINERS Chemnitz
22.20 SportKlub: Barça – Real Madryt

Sobota, 6 sierpnia

0.20 SportKlub: FC Bayern Monachium – NINERS Chemnitz
6.00 SportKlub: Barça – Real Madryt
8.40 SportKlub: Barça – Real Madryt
9.00 Canal+ Sport: Dallas Mavericks – Los Angeles Lakers
11.10 SportKlub: Tongxi – Fujian
13.15 SportKlub: Zhejiang – Beikong
17.15 SportKlub: FC Bayern Monachium – NINERS Chemnitz
18.45 Canal+ Sport 5: Dallas Mavericks – Los Angeles Lakers
19.25 SportKlub: Bahçeşehir Koleji – Büyükçekmece Basketbol

Niedziela, 7 sierpnia

1.25 SportKlub: MHP RIESEN Ludwigsburg – ratiopharm ulm
6.00 SportKlub: Barca – Real Madryt
8.35 SportKlub: Shenzhen – Zhejiang
9.00 Canal+ Sport 2: Denver Nuggets – Los Angeles Clippers
11.20 SportKlub: Beikong – Longshi
16.30 Polsat Sport Extra: Turniej finałowy mistrzostw Polski w koszykówce 3×3 (mecz półfinałowy, na żywo)
16.55 SportKlub: MHP RIESEN Ludwigsburg – ratiopharm ulm
17.00 Polsat Sport Extra: Turniej finałowy mistrzostw Polski w koszykówce 3×3 (mecz półfinałowy, na żywo)
18.00 Polsat Sport Extra: Turniej finałowy mistrzostw Polski w koszykówce 3×3 (mecz o 3. miejsce, na żywo)
18.30 Polsat Sport Extra: Turniej finałowy mistrzostw Polski w koszykówce 3×3 (mecz finałowy, na żywo)

19.20 SportKlub: Semt77 Yalovaspor – Fenerbahce Beko
22.40 SportKlub: Real Madryt – Barca








ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj