Zupełnie odmieniona jedenasta odsłona modelu KOBE. Czyli zmiany na przestrzeni kilku generacji modelu.


Zrzut ekranu 2016-05-10 o 17.55.26

PRZEWIEWNOŚĆ ORAZ ELASTYCZNOŚĆ
Innowacją, która spełnia powyższe cechy jest wykonanie cholewki w technologii Flyknit. Mimo, że stopa posiada większe pole manewru to technologia ta zapewnia także jej pełne wsparcie. Porównując ten model do poprzedniej wesji można pokusić sie o stwierdzenie: ulepszone 2 w 1.

ZWROTNOŚĆ ORAZ PRZYCZEPNOŚĆ
Zmieniono także wzór bieżnika, który dodatkowo został przeciągnięty aż do ścian bocznych buta. Podeszwa wykonana jest z wysokiej jakości litej gumy, co w połączeniu z nowatorskim wzorem bieżnika daje dobrą przyczepność do parkietu. Warto także dodadać, że to zespolenie jest o wiele trwalsze niż w poprzednich modelach KOBE.

INTEGRALNOŚĆ SYSTEMÓW AMORTYZACYJNYCH
Dziewiąta wersja modelu oferowała jedynie system amortyzacji LUNARLON, który umieszczony był we wnętrzu wkładki. W dziesiątej odsłonie but posiadał już dwa systemy- LUNARLON oraz AIR ZOOM. Pianka LUNARLON znajdowała się we wkładce wewnętrznej, dodatkowo jednostka ZOOM AIR umieszczona była w podeszwie. Jedenaste wydanie zostało ulepszone. Dwa wyżej wymienione systemy zostały umieszczone we wnętrzu wkładki buta by zapewnić zintegrowany i trwały system amortyzacji dla lepszego komfortu gry.

Buty KOBE 11 w sklepie BASKETZONE.pl

kobe buty
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here