Finał NBA: Zobacz, jak Lakers świętowali mistrzostwo

1
3277

Los Angeles Lakers zasłużyli na tytuł i na późniejsze świętowanie. Co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Połączenie Anthony’ego Davisa i LeBrona Jamesa okazało się wystarczające, aby nie pozostawić większych wątpliwości. Nie był to łatwy sezon, nie był to łatwy rok, dla nikogo, bez wyjątku. Jednak Lakers pokazali, że są na tyle odporni psychicznie, że nie stanowiło to dla nich przeszkody nie do przeskoczenia. Ta odporność pozwoliła im wygrać 17 tytuł w historii klubu.


Chcemy wam przybliżyć nieco to, w jaki sposób Jeziorowcy świętowali zdobycie tego mistrzostwa. Lakers dość szybko wyszli na wysokie prowadzenie, o losach spotkania zadecydowała tak naprawdę druga kwarta, którą zespół z Los Angeles wygrał różnicą 20 „oczek”. Zatem wczesne świętowanie rozpoczęło się jeszcze w pierwszej połowie, ławka bardzo żywo reagowała na wydarzenia boiskowe:

Kilka słów do przekazania swoim kibicom mieli LeBron James i Dwight Howard:

Jeszcze przed rozpoczęciem świętowania w szatni, LeBron, nauczony doświadczeniem z poprzednich wygranych, musiał znaleźć jakieś google, żeby szampan nie zalał mu oczu:

Znalazł przy tym trochę czasu, żeby zadzwonić do swojej mamy:

W samej szatni też było ciekawie. Zawodnicy w końcu mogli uwolnić swoje emocje:

Jednak jeszcze zanim rozpoczęto świętowanie, Jeziorowcy otrzymali trofeum. Poniżej pełne wideo z prezentacji:

Do świętowania dołączył również park rozrywki Walta Disneya, odświetlając pałac na złoto i purpurowo:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here