King Szczecin oraz Darrell Harris osiągnęli porozumienie w sprawie przedłużenia kontraktu. Tym samym popularny „Darek” będzie koszykarzem Wilków Morskich w sezonie 2018/2019.

Darrell Harris po raz trzeci będzie reprezentował barwy Kinga Szczecin w rozgrywkach Energa Basket Ligi. W minionym sezonie „Darek” zagrał w 34 meczach Wilków Morskich. Na parkiecie spędzał średnio 20 minut. W tym czasie notował średnio 8 punktów i 7 zbiórek.

Darrell był bardzo ważnym zawodnikiem w naszym zespole w zeszłym sezonie. Występuje na istotnej pozycji środkowego. Bardzo się cieszę, że udało nam się porozumieć i zostaje z nami. Darrell miał bardzo udaną drugą połowę sezonu. Był silny pod koszem i każdy zespół miał problem, aby go zatrzymać. Ma wyjątkowy charakter, to wojownik, który nigdy nie odpuszcza. Idealnie pasuje do naszego zespołu, który budujemy. To kolejny zawodnik, który zostaje z nami. Trzon drużyny będzie taki sam. Myślę, że teraz dużo szybciej i łatwiej będzie nam nabrać odpowiednią formę przed sezonem. Chcemy zawodników ze Szczecina i okolic w swoim zespole, aby kibice z regionu utożsamiali się z naszym klubem – mówi Mindaugas Budzinauskas, trener Kinga Szczecin.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj