W dniach 23-28 czerwca w litewskim Kownie odbędzie się turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020. Rywalami Polaków będą na początku Słowenia i Angola, a jeśli awansują dalej to Litwa, Korea lub Wenezuela.

Właśnie ruszyła sprzedaż biletów na ten turniej, a że są one na cały dzień, to warto już teraz zastanowić się nad ich kupnem.

Cena biletów wynosi od 10 do ponad 50 Euro. Trzeba pamiętać, że w dniach, kiedy grać będą gospodarze będzie trudno o dobre miejsca. Dlatego jeśli ktoś planował jechać dopingować Biało-Czerwonych, to powinien kupić bilety już teraz.

Biletów na cały turniej już brak!

Link do strony z biletami znajdziecie tutaj.

Dzięki zajęciu 8. miejsca na mistrzostwach świata w Chinach reprezentacja Polski uzyskała możliwość zagrania w turnieju kwalifikacyjnym do Igrzysk Olimpijskich, które w 2020 roku odbędą się w Tokio.

W tej imprezie zagwarantowany udział mają już gospodarze – Japonia, a także Argentyna, Australia, Hiszpania, Francja, Iran, Nigeria i Stany Zjednoczone. Do nich dołączą cztery drużyny z dodatkowych turniejów kwalifikacyjnych.

24 reprezentacje zostały podzielone na osiem grup po trzy zespoły. Mecze rozgrywane będą w Chorwacji (Split), Kanadzie (Victoria), na Litwie (Kowno) oraz w Serbii (Belgrad). Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy zmierzą się w półfinale poszczególnych turniejów. Tylko zwycięzca całego turnieju zagra w Tokio.

Polacy zagrają w Kownie (Litwa), a w grupie B ich rywalami będą reprezentacje Słowenii oraz Angoli. Później mogą zagrać z Litwą, Koreą lub Wenezuelą.

Turnieje kwalifikacyjne odbędą się od 23 do 28 czerwca 2020 r.

Serbia (Belgrad)

Grupa A: 1. Dominikana, 2. Nowa Zelandia, 3. Serbia
Grupa B: 1. Portoryko, 2. Włochy, 3. Senegal

Litwa (Kowno)

Grupa A: 1. Litwa, 2. Korea, 3. Wenezuela
Grupa B: 1. POLSKA, 2. Słowenia, 3. Angola

Chorwacja (Split)

Grupa A: 1. Niemcy, 2. Rosja, 3. Meksyk
Grupa B: 1. Tunezja, 2. Chorwacja, 3. Brazylia

Kanada (Victoria)

Grupa A: 1. Grecja, 2. Chiny, 3. Kanada
Grupa B: 1. Urugwaj, 2. Czechy, 3. Turcja

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments