Milwaukee Bucks po dwóch meczach w Bostonie przegrywają w serii już 0:2. W obu spotkaniach bardzo dobrze spisywał się Terry Rozier III, który był jednym z liderów ekipy z Bostonu. Eric Bledsoe natomiast wydaje się nie znać gracza Celtics i na pytanie dziennikarza o jego pojedynek powiedział: A kim do cholery jest Rozier?!

Po drugim meczu serii Boston Celtics – Milwaukee Bucks, przegranym przez Bucks 106:120 zapytany przez dziennikarzy Eric Bledsoe o jego pojedynek z Terrym Rozierem stwierdził, że nie wie kto to jest. – Kto? – dopytywał gracz Bucks – Kto to do cholery jest Rozier?!

W pierwszym meczu Milwaukee Bucks byli blisko wygrania, jednak przegrali z Celtics po dogrywce 113:107. Wówczas Terry Rozier zdobył 23 punkty, dokładając do tego 4 zbiórki i 3 asysty. Bledsoe natomiast nie miał tak dobrego dnia i zakończył spotkanie numer jeden z 9 punktami na koncie trafiając 4/12 rzutów z gry i popełniając 5 strat.

Sam Rozier powiedział, że nie zamierza udzielać się w dyskusję z graczem Bucks tylko skupić się na grze i kolejnych meczach w Milwaukee.

W drugim meczu gracz Celtics powtórzył punktowy wynik z pierwszego spotkania dokładając do tego 9 asyst. Przez 78 spędzonych na parkiecie w tegorocznych playoffs Rozier nie popełnił ani jednej straty. Bledsoe wtorkowy mecz zakończył z 12 punktami (5/13 z gry), 7 zbiórkami i 4 asystami.

Najbliższy mecz obu drużyn 21. kwietnia o 3:30 nad ranem polskiego czasu.