ASW: Poznaliśmy skład Meczu Wschodzących Gwiazd NBA

3
3632

Pierwszym z ciekawych wydarzeń zbliżającego się All-Star Weekend będzie mecz młodych ligowych gwiazd. Liga opublikowała właśnie składy obu drużyn. Głównymi gwiazdami widowiska będą Ben Simmons, Luka Doncić, Donovan Mitchell i Trae Young. 


Zawodników do składów obu drużyn wybierali asystenci trenerów. Po raz kolejny mecz będzie podzielony na drużynę Stanów Zjednoczonych i drużynę Reszty Świata. Ta druga zyskała w tym roku bardzo mocny punkt w postaci Luki Doncicia. Spotkanie odbędzie się w nocy z 15 na 16 lutego. W każdej drużynie będzie 10 graczy z pierwszego i drugiego roku w lidze.

Honorowymi trenerami będą Kyrie Irving (USA) oraz Dirk Nowitzki (reszta świata). Oficjalnie funkcję head-coacha przypadną asystentom trenerów, którzy poprowadzą Mecz Gwiazd. Zespoły zmierzą się po raz piąty w historii. Ostatnią rywalizację wygrała reszta świata, a Bogdan Bogdanović z Sacramento Kings został wybrany MVP. Nike przedstawiło także koszulki, w jakich zagrają wschodzące gwiazdy.

NBA: Irving chce wrócić do LeBrona?!


Tylko dla wtajemniczonych i czytających uważnie 🙂 Założyliśmy na Facebooku specjalną grupę dyskusyjną dla czytelników i przyjaciół PROBASKET.

Grupa jest zamknięta, ale zapraszamy do niej wszystkich pozytywnych fanów NBA – https://www.facebook.com/groups/probasketpl/ – to ma być miejsce, gdzie będziemy dzielić się spostrzeżeniami i wymieniać doświadczeniami. Dołącz do grona pozytywnych fanów NBA.
3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here