Często wiele kontrowersji pada, gdy włodarze ligi wybierają najbardziej wartościowego gracza ligowych rozgrywek. Hiszpańska liga ACB zdecydowała się dać wybór kibicom!

Aktualnie zdecydowanym liderem głosowania jest Facundo Campazzo, z UCAM Murcia. Drugie miejsce w głosowaniu kibiców zajmuje Gustavo Ayón, a trzecie znany z występów w lidze NBA – Justin Hamilton. Skrzydłowy reprezentacji Polski, Adam Waczyński zajmuje w owym głosowaniu 15. miejsce, jednak polscy fani niejednokrotnie udowadniali już, że mogą zdziałać cuda. Pomóżmy więc popularnemu „Wacy” sięgnąć po statuetkę MVP jednej z najlepszych lig w całej Europie.

Jak można głosować? Wszelkie informacje znajdują się na stronie (KLIK), poprzez którą można również głosować. Oddać swój głos można za pośrednictwem Twittera, Facebooka oraz Instagrama. Należy dodać post z napisem: „Adam Waczyński #MVPLigaEndesa”. Na Instagramie z kolei należy dodać zdjęcie ze swoim ulubieńcem z wcześniej wspomnianym dopiskiem.

Dlaczego warto oddać głos na Waczyńskiego? Polski skrzydłowy przez znaczną część rozgrywek był najlepszym strzelcem w lidze, dzięki czemu poprowadził swój przeciętny zespół do 7 zwycięstw w sezonie. Polak nie dograł jednak sezonu do końca, bowiem przytrafiła mu się kontuzja. Reprezentant Polski po niefortunnym upadku zerwał ścięgno w lewej ręce. 3 kwietnie przeszedł operację i jak się okazało… szybko wrócił do treningów!

[ot-video][/ot-video]

Wyniki głosowania można stale śledzić na oficjalnej stronie Ligi ACB, a dokładniej pod linkiem (KLIK). Dziennie można oddać maksymalnie jeden głos na każdej platformie, czyli dokładnie trzy dziennie. Głosowanie trwa do 15 maja, co tylko pokazuje, jak wiele może się jeszcze zmienić!


Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments