Bartosz Czerwonka nie zdecydował się zmieniać barw klubowych i przez kolejny rok będzie reprezentował Max Elektro Sokół Łańcut.


27- letni zawodnik jest zawodnikiem Max Elektro Sokoła Łańcut od sezonu 2008/09 i z roczną przerwą na występy w barwach Pułaskiego Warka (2011/12) wciąż pracuje na sukcesy łańcuckiego klubu. Bartosz Czerwonka najczęściej jest zawodnikiem rezerwowym w ekipie trenera Dariusza Kaszowskiego, ale na ilość minut raczej nie może narzekać. Czas gry zawodnika regularnie wzrasta, w ostatnim sezonie było to już średnio niemal 18 minut. W tym czasie koszykarz zapisywał na swoim koncie średnio 5.2 punktów, 2.4 zbiórki i 1.4 asysty. Te statystyki okazują się być najlepszymi w historii występów zawodnika w barwach Sokoła.

Bartosz Czerwonka występuje na pozycjach 1-2, kilka dni wcześniej Max Elektro Sokół Łańcut podpisał kontrakt z Sebastianem Szymańskim, który ma odpowiadać za kreowanie gry zespołu, ale władze klubu nadal poszukiwać będą kandydata do gry na pozycji rozgrywającego. Inaczej wygląda kadra zespołu w kwestii zawodników podkoszowych. Tam Sokół wygląda solidnie z Rafałem Kulikowskim, Maciejem Klimą i Przemysławem Wroną w składzie. Ten zestaw może już wkrótce uzupełnić Maciej Strzelecki, który miniony sezon spędził w Siarce Tarnobrzeg.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj