Drużyna Karola Gutkowskiego została skompletowana i od środy 10 sierpnia badaniami lekarskimi rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu. Team trenuje dwa razy dziennie na parkiecie, o godz. 9 i godz. 15, korzystając z hali Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego.


W sierpniu liczą się tylko treningi, przygotowanie motoryczne i taktyczne. Zespół nie ma zaplanowanych żadnych gier kontrolnych, ale już z początkiem września zostaną rozegrane pierwsze turnieje towarzyskie. Do drużyny nie dołączył jeszcze Mateusz Szczypiński, który dostał kilka dni wolnego na odpoczynek po turnieju Mistrzostw Europy U18. W pierwszych dniach treningów do drużyny dołączył Kim Adams, który czeka już niecierpliwie na rozpoczęcie przygotowań drużyny ekstraklasowej. Pierwszy mecz ligowy podopieczni trenera Karola Gutkowskiego rozegrają 24 września w Prudniku. Przed własną publicznością zadebiutują 8 października, meczem z pruszkowianami. W ACK UTH Rosie nie zobaczymy tym razem Damiana Jeszke i Łukasza Bonarka, którzy posiadali podwójne licencje. Tym razem uprawnieniami do gry na dwóch szczeblach rozgrywkowych legitymować się będą Filip Zegzuła, Mateusz Szczypiński i Maciej Bojanowski.

Skład ACK UTH Rosy Radom na sezon 2016/2017:

Jakub Stanios, Filip Zegzuła, Filip Kołakowski, Mateusz Gos, Karol Obarek, Kacper Bejnar, Maciej Bojanowski, Maciej Parszewski, Michał Sadło, Łukasz Sobuta, Wojciech Wątroba, Szymon Szymański, Mateusz Szczypiński.

Zapraszamy na nasz profil zajmujący się tematyką I ligi mężczyzn: PROBASKET1LKosz

źródło: rosasport.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here