Znicz Basket Pruszków jest już bliski skompletowania kadry na kolejny sezon. Do zespołu dołączył skrzydłowy występujący ostatnio w radomskim klubie.


Robert Cetnar zdecydował się zmienić barwy klubowe i ACK UTH Rosę Radom zamienił na Znicz Basket Pruszków. 28 – letni zawodnik od dłuższego czasu zadomowił się w radomskich zespołach. Karierę zaczynał jeszcze w Siarce Tarnobrzeg, ale od sezonu 2008/09 reprezentował już barwy AZS Politechniki Radom. Po dwóch latach Robert Cetnar trafił do Rosy Radom, gdzie początkowo występował głownie w pierwszym, wtedy jeszcze pierwszoligowym zespole. Od sezonu 2012/13 zawodnik grywał już wyłącznie w rezerwowej drużynie klubu. Skrzydłowy na pewno nie narzekał na brak minut na boisku, zazwyczaj spędzał na parkiecie niemal 26 minut podczas których zdobywał prawie 7 punktów oraz notował 5.6 zbiórek.

Pruszkowski zespół liczy już dziewięciu zawodników. Pod wodzą trenera Marka Zapałowskiego zagrają Damian Cechniak, Michał Kierlewicz, Adrian Kordalski, Tomasz Madziar, Daniel Nieporęcki, Bartłomiej Ornoch, Mateusz Szwed i Damian Tokarski.

Zapraszamy na nasz profil zajmujący się tematyką I ligi mężczyzn: PROBASKET1LKosz


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here