Po tym jak władze KSK Noteci Inowrocław wraz ze sztabem szkoleniowym poinformowały o zakończeniu budowy pierwszoligowego zespołu, jasnym stało się, że w kolejnym sezonie zabraknie miejsca dla Krzysztofa Kozłowskiego.


Skrzydłowy w minionym sezonie wystąpił w 32 spotkaniach inowrocławskiej ekipy. Podczas prawie 13 minut, jakie spędzał na boisku, notował zazwyczaj 3.8 punktów oraz dwie zbiórki. 24 – letni koszykarz przez całą swoja karierę był związany z miejscowymi zespołami. Nie inaczej będzie w sezonie 2016/17, bo zawodnik wzmocnił szeregi drugoligowego Domino Inowrocław. Wcześniej Krzysztof Kozłowski występował w barwach Sportino Inowrocław z którym zadebiutował na parkietach I ligi w sezonie 2010/11. Po dwóch latach spędzonych w tym klubie, skrzydłowy przeniósł się do KSK Noteci, która wtedy występowała jeszcze na trzecim poziomie rozgrywkowym.

Domino Inowrocław w ubiegłych rozgrywkach zajęło szóste miejsce w sezonie zasadniczym w grupie A z bilansem 10 zwycięstw i 12 porażek. W pierwszej rundzie podopieczni trenera Siarheia Zhaludoka dwukrotnie ulegli AZS UMK Consus PBDI Toruń: 57:100 na wyjeździe i 79:89 na własnym parkiecie.

Zapraszamy na nasz profil zajmujący się tematyką I ligi mężczyzn: PROBASKET1LKosz


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj