Max Elektro Sokół Łańcut doczekał się utworu dedykowanego całej społeczności klubu –  zawodnikom, działaczom i przede wszystkim kibicom. Pozostałe zespoły również doczekają się podobnych hymnów?

Utwór pt. „Sokół” w wykonaniu zespołu BLANT miał swoją premierę w niedzielę. Za realizację teledysku odpowiada TV Łańcut z którą pierwszoligowiec współpracuje przy okazji rozgrywek ligowych. BLANT to zespół, który w obecnej formie zaistniał pod koniec 2014 roku, ale część muzyków gra ze sobą od kilku lat.

Początki składu sięgają roku 2011, zespół występował bez wokalistki, ale zapoznawał już publiczność ze swoją instrumentalną twórczością. W 2013 roku do zespołu dołączyła wokalistka Luiza Ganczarska, a nieco później za perkusją zasiadł Marceli GolonkaBLANT określa siebie jako ekipę grającą szeroko pojęty melodyjny rock czerpiący inspirację z lat 90 – tych z lekką nutą nowoczesności. Kompozycje oparte są na gitarowych brzmieniach, ciekawych partiach solowych z mocnym uderzeniem sekcji rytmicznej z wpadającymi w ucho refrenami, co w połączeniu z wyjątkowym i niespotykanym wokalem Luizy tworzy niezapomniane show.

Utwór „Sokół” dedykowany zespołowi z Łancuta:

Utwór zapewne często będzie słyszany w hali MOSiR Łańcut, gdzie swoje spotkania rozgrywa Max Elektro Sokół Łańcut. Czy zyska sympatię fanów koszykówki w tym mieście i czy śladem wicelidera rozgrywek inne ekipy I ligi również zechcą być obecne również w tym segmencie  marketingu sportowego?

źródło: blant.eu


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj