Zetkama Doral Nysa Kłodzko przystąpi do rundy rewanżowej I ligi w jedenastoosobowym składzie. Wraz z końcem roku z zespołem rozstał się Kamil Czajkowski.

Kamil Czajkowski rozegrał w barwach Zetkamy Doralu Nysy Kłodzko łącznie 11 spotkań, ale w bieżącym sezonie na parkiecie spędził zaledwie nieco ponad trzy minuty, w częstszych występach przeszkodziła zawodnikowi kontuzja. Skrzydłowy dołączył do kłodzkiego zespołu jeszcze w sezonie 2015/16 w którym zdołał zagrać w 10 spotkaniach w których na boisku prezentował swoje umiejętności przez średnio niemal osiem minut. Wcześniej skrzydłowy występował w rezerwach Rosy Radom w której rozegrał 22 mecze w I lidze, a szukał też zatrudnienia poza granicami naszego kraju, ale kariery w Czechach nie udało mu się zrobić.

Resztę trwającego sezonu Kamil Czajkowski spędzi w Krakowie, w barwach tamtejszej Wisły. Debiut w nowych barwach koszykarz ma już za sobą. Wczoraj w ramach rozgrywek II ligi Wisła Kraków przegrała na wyjeździe z Polonią Bytom 68:83. Czajkowski podczas niemal 17 minut gry zapisał na swoim koncie m.in. 5 punktów i 5 zbiórek


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj