Jakub Załucki nie zdecydował się na dalszą grę dla GTK Gliwice. Zawodnik otrzymał ofertę od beniaminka II ligi z Krakowa.


O Politechnice Krakowskiej i jej planach pisaliśmy już tutaj, władze klubu kontynuują ofensywę transferową i zakontraktowali kolejnego zawodnika grającego dotąd w wyższej klasie rozgrywkowej niż II liga. Jakub Załucki miniony sezon spędził w Gliwicach, rozegrał dla tego zespołu 26 meczów w których zapisywał na swoim koncie 8.5 punktów, 2.8 zbiórek i 1.3 przechwytów. Grający na pozycjach rzucającego lub niskiego skrzydłowego, wcześniej reprezentował barwy MKS-u Dąbrowy Górniczej w której grywał zarówno w TBL jak i w drugoligowych rezerwach klubu. Dla Jakuba Załuckiego nie był to pierwszy kontakt z ekstraklasą, w TBL grywał już w Asseco Prokomie Sopot, Treflu Sopot i PBG Baskecie Poznań.

Wcześniej Politechnika Krakowska poinformowała, że szkoleniowcem zespołu będzie Rafał Knap, a także porozumiała się m.in. z Michałem Baranem i Wojciechem Pisarczykiem (ostatnio Miasto Szkła Krosno) oraz z Piotrem Renkielem (Polpharma Starogard Gdański).

Zapraszamy na nasz profil zajmujący się tematyką I ligi mężczyzn: PROBASKET1LKosz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here