W sezonie 2016/17 w barwach Spójni Stargard ponownie zobaczymy Konrada Koziorowicza. Władze klubu dokonały także transferu zawodnika reprezentującego ostatnio jeden z mazowieckich zespołów.


Damian Janiak dwa ostatnie lata spędził w Zniczu Basket Pruszków i szczególnie ostatnie miesiące może zaliczyć zdecydowanie po stronie sukcesów. 27 – letni zawodnik przebywał na parkiecie średnio niemal 31 minut i w tym czasie często przykładał rękę do kolejnych zwycięstw zespołu. Występujący na pozycjach 2/3 koszykarz, notował średnią 12.6 punktów, 5.4 zbiórek oraz 3.6 asyst. Miniony sezon był statystycznie najlepszym okresem w karierze zawodnika, który siedem lat temu zaliczył krótki epizod w barwach Anwilu Włocławek.

Kolejny sezon w I lidze spędzi również Konrad Koziorowicz. Rozgrywający przez wiele lat związany był ze Spójnią Stargard z przerwą na występy w Wilkach Morskich Szczecin z którymi przebył drogę od II ligi do TBL. W ekstraklasie jednak nie zdołał się przebić i wrócił do dobrze znanej sobie Spójni. W Stargardzie Koziorowicz wystąpił w 30 spotkaniach, na parkiecie spędzał średnio 12 minut zdobywając 4.2 punkty.

Kilka dni temu Spójnia Stargard ogłosiła, że w klubie pozostaną Karol Pytyś i Hubert Pabian.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj