Rewelacja minionego sezonu mocno zawodzi w obecnym sezonie. Zamykająca tabelę I ligi Zetkama Doral Nysa Kłodzko stawia na zmiany.


Tylko jedno zwycięstwo w 12 kolejkach zdołali odnieść podopieczni trenera Marcina Radomskiego. Zespół, który znacznie zmienił swoją kadrę przed sezonem 2016/17 nie jest w stanie przeciwstawiać się rywalom nawet we własnej hali, która kiedyś była jego twierdzą. Nie jest zaskoczeniem więc konieczność zmian w klubie. Wczoraj poinformowano o rozstaniu się z Arturem Grygielem, który niedawno dołączył do zespołu, zdołał zagrać tylko w czterech meczach. Zmianą większego kalibru jest ta dotycząca stanowiska szkoleniowca. Z posadą trenera Zetkamy Doralu żegna się Marcin Radomski, jego miejsce ma zająć Radosław Hyży.

Nowy trener Zetkamy Doralu był w minionym sezonie asystentem w ekstraklasowym Śląsku Wrocław, pracował u boku Mihailo Uvalina i Emila Rajkovicia. 39 – latek przez wiele lat występował w barwach Śląska Wrocław jako zawodnik. Reprezentował też barwy kilku innych klubów, m.in. Noteć Inowrocław, Unia Tarnów, Czarni Słupsk, Turów Zgorzelec czy Basket Kwidzyn. Debiutem na pierwszoligowej ławce trenerskiej dla Radosława Hyżego będzie najbliższy mecz Zetkamy Doralu z Astorią Bydgoszcz w ramach 13 kolejki rozgrywek.Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments