Biofarm Basket Poznań dokonał kolejnego wzmocnienia kadry. W zespole trenera  Przemysława Szurka zobaczymy dotychczasowego zawodnika AZS AWF Katowice.


Na przenosiny do Poznania zdecydował się Mateusz Migała, który w minionym sezonie zaliczył spadek z I ligi w barwach katowickiego klubu. Środkowy miał okazję, by występować także na trzecim szczeblu rozgrywek, AZS AWF posiadał bowiem drugoligowy zespół rezerw. W nim Mateusz Migała rozegrał 20 spotkań podczas których cieszył się średnią 13.9 punktów, 5 zbiórek, jednej asysty i 1.6 przechwytów.

W I lidze 21- letni koszykarz dostawał mniej okazji do pokazania swoich umiejętności. W 32 meczach na boisku spędzał średnio niemal 15 minut i w tym czasie notował 5.3 punktów i 2.8 zbiórki. Młody środkowy reprezentował barwy katowickiego klubu od sezonu 2013/14, wcześniej występował w SMS Władysławowo i GTK Gdynia. Teraz zawodnik dołączy do poznańskiego Biofarmu, gdzie ważne umowy mają już Filip Struski, Adam Metelski, Piotr Wieloch, Jakub Fiszer, Mateusz Bręk, Wojciech Frąckowiak i Jakub Simon.

Zapraszamy na nasz profil zajmujący się tematyką I ligi mężczyzn: PROBASKET1LKosz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here