Na konferencji zorganizowanej przez BM Slam Stal Ostrów Wlkp. poinformowano o nowej postaci w zespole trenera Zorana Sretenovicia. W ostrowskiej ekipie pojawi się doświadczony rzucający obrońca.

Na przeprowadzkę do Ostrowa Wlkp. zdecydował się Kamil Chanas, który ostatniego sezonu nie może zaliczyć do udanych. Minione rozgrywki to dla zawodnika zmaganie się z urazami, które są już na szczęście za nim. Koszykarz wystąpił w 28 meczach spędzając w nich zazwyczaj 25 minut na parkiecie. W tym czasie zapisywał na swoim koncie średnio 6.9 punktów, 2.1 zbiórek i 1.1 asyst. Po zakończeniu sezonu 2015/16 propozycji dalszej współpracy ze strony Ślaska Wrocław nie było. Mając na uwadze ostatnie wydarzenia wokół wrocławskiego klubu, można domyślać się, że władze klubu nie mogły być pewne startu w lidze, dlatego nie złożyły zawodnikowi żadnej oferty. Kamil Chanas był łączony z zespołem Polfarmexu Kutno, ale jego przyszłość potoczy się inaczej. Zbliżający się sezon rzucający obrońca spędzi w BM Slam Stali Ostrów Wlkp.

Kamil Chanas to siódmy zawodnik, który będzie reprezentował barwy klubu. Wcześniej informowano o zawarciu umów z Aaronem Johnsonem, Tomaszem Ochońko, Adamem Kaczmarzykiem, Mateuszem Zębskim, Łukaszem Majewskim i Christo Nikołowem.


Dodaj komentarz

4 komentarzy do "TBL: Nowy rzucający w BM Slam Stali"

avatar
   
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
jacek
Gość

Drogi Autorze, proszę nie wprowadzać czytelników w błąd. To nie Śląsk nie był zainteresowany kontynuacją współpracy. To Kamil Chanas nie chciał zostać w Śląsku Wrocław. Pozdrawiam.

Kamil Chanas
Gość

Panie autorze, starszego zdjęcia pan nie znalazł?