Norbert Kulon zmienia barwy klubowe. W przyszłym sezonie rozgrywający będzie występował w barwach King Wilków Morskich Szczecin.

24- letni zawodnik od początku kariery związany był ze Śląskiem Wrocław, dopiero w sezonie 2013/14 zdecydował się na grę dla Polfarmexu Kutno w I lidze. Kulon zadebiutował w Tauron Basket Lidze rok później, kiedy ponownie założył koszulkę Śląska. Wobec małej ilości szans na grę w ekstraklasie, koszykarz ponownie skierował swoje kroki w stronę I ligi. W barwach GTK Gliwice spędził rozgrywki 2014/15 i… ponownie wrócił do Wrocławia. Tym razem w Śląsku odgrywał ważną rolę i występował dużo częściej, również w pierwszoligowych rezerwach klubu. Na parkietach zaplecza ekstraklasy rozgrywający zagrał 25 razy, zdobywał średnio 14 punktów oraz notował 4.4 zbiórki, niemal pięć asyst i dwa przechwyty. W TBL minut było mniej, ale ze średnio niemal 18 minut gry Norbert Kulon był raczej zadowolony. W tym czasie zawodnik zapisywał na swoim koncie pięć punktów, 1.7 zbiórki i dwie asysty.

W zespole King Wilków Morskich Szczecin Norbert Kulon będzie partnerem Russella Robinsona z którym klub przedłużył współpracę.


Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
   
Powiadom o