Znana jest już przyszłość Mateusza Kostrzewskiego. Zgodnie z przewidywaniami, skrzydłowy wciąż będzie reprezentował barwy PGE Turowa Zgorzelec.

Skrzydłowy PGE Turowa ma za sobą bardzo udany sezon w którym notował średnio 9,7 punktów, 4,9 zbiórki i 0,7 asysty w rozgrywkach Tauron Basket Ligi oraz 8,3 punktów i 3,5 zbiórki w FIBA Europe Cup. Swój najlepszy występ zanotował w Zgorzelcu przeciwko Polpharmie Starogard Gdański, kiedy zdobył 25 punktów i 12 zbiórek. Atletyczny skrzydłowy z powodzeniem może występować na pozycjach 3/4.

– “Mateusz jest dla nas jednym z kluczowych zawodników, których chcieliśmy mieć w zespole PGE Turowa. Poprzedni sezon w jego wykonaniu można zaliczyć do udanych, ale wierzymy, że w przyszłym roku może się on bardziej rozwinąć i wejść na jeszcze wyższy poziom” – mówi prezes Jerzy Stachyra.

Popularny w Zgorzelcu “Kostek” podpisał kontrakt na rok, z możliwością przedłużenia o kolejny. Dołączył on tym samym do Michała Marka i Michaela Gospodarka, którzy mają ważne kontrakty z klubem.

źródło: inf. prasowa klubu


Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
   
Powiadom o