Nowy, dwuletni kontrakt podpisał dobrze wszystkim znany z gry w Kutnie, Grzegorz Grochowski. Grzegorz swój pierwszy mecz w żółto-niebieskich barwach rozegrał w sezonie 2014/2015. Dla rozgrywającego będzie to więc już trzeci rok w drużynie Polfarmex Kutno.

23 – letni Grochowski w minionym sezonie rozegrał dla Kutna 34 mecze, w których zdobywał średnio 4 punkty rozdając przy tym 3.4 asysty na mecz. W trakcie ubiegłych rozgrywek Grzegorz trafiał ze skutecznością 42% za 2 punkty spędzając na parkiecie prawie 16 minut.

Skład drużyny oparty ma być możliwie w jak największym stopniu o zawodników związanych już wcześniej z kutnowskim klubem. Dlatego też sztab szkoleniowy zdecydował się na kontynuowanie współpracy z Grzegorzem, który ciągle się rozwija i robi stałe postępy.

“Chcieliśmy podpisać kontrakt z Grzegorzem, ponieważ jest on młodym, utalentowanym zawodnikiem, który dobrze wpasowuje się w nasz system. Zaangażowanie w treningi i oddanie w walce na boisku da nam jako drużynie dużo dobrego, natomiast Grześkowi pozwoli to na stały rozwój swoich umiejętności” – mówi trener Jarosław Krysiewicz.

Podpisane kontrakty na grę w drużynie z Kutna  mają jak do tej pory Jacek Jarecki, Michał Gabiński oraz Mateusz Bartosz.

źródło: inf. prasowa klubu


Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
   
Powiadom o